parallax background

Detox Slim

התוכנית הפופולרית ביותר שלנו לירידה במשקל וניקוי רעליםהתוכנית כוללת

 • דיאטה מותאמת אישית- תזונה נכונה שנועדה להגביר לנו את חילוף החומרים ולסייע לניקוי רעלים מגופנו.
 • טיפולי הידרוקולוניק והצרת היקפים – מסייעים להצלחת התוכנית.
 • תוספים – תוספי מזון איכותיים לניקוי רעלים ולאספקת אנרגיה ואיזון לגופנו.
 • תמיכה מקצועית לאורך כל התהליך שתדריך אותך באופן פרטני.


טהר את גופך מרעלים שהצטברו במערכת העיכול עקב הרגלי אכילה רעים כדי לאפשר האצת חילוף חומרים בגוף.

אזן את רמות הלחץ החומצי בגופך בעזרת ביצוע בדיקות שיסיעו לנו לנקוט אמצעים מתאימים.

בתוכנית נבנה תוכנית תזונה אישית מותאמת לצרכים שלך, על מנת לשפר את מנגנוני ניקוי הרעלים באופן טבעי, וכמו כן נבצע טיפולים של ניקוי רעלים באמצעות טכנולוגיית ההידרוקולוניקס כדי לאפשר את הוצאת הרעלים מהגוף, וכך לסייע משמעותית להיפטר מהמשקל העודף.

בגוף האדם ישנה מערכת ניקוי רעלים טבעית שתפקידה לתמוך בבריאותנו. תפקיד מערכת ניקוי הרעלים בגוף הינו להוציא מהגוף בצורה מבוקרת את החומרים הרעילים לו ובכך לשמור על תפקוד טוב יותר של הגוף.
ברגע שאנו מסייעים לתפקוד מערכות אלו, תוך הקפדה על תוכנית תזונה מותאמת אישית, ופעילות מתאימה, אנחנו מאפשרים לגוף לשרוף שומנים באופן טבעי ובריא.

אורח החיים המודרני מכניס רעלים לגופנו על בסיס יומי, בין היתר דרך התזונה והאוכל, תרופות, הזיהום, ואפילו הלחצים שאנחנו נתונים כלפיהם מעכבים את ניקוי הרעלים הטבעי מהגוף.

על מנת לתמוך בניקוי הרעלים מהגוף בצורה עצמאית, רבים פונים לטיפול "דיטוקס״ לניקוי רעלים, שהוא בעצם שם כולל למספר שיטות טיפול שמטרתן לתמוך ולסייע לגוף האדם בפעולת הניקוי הטבעית שמבצע ובכך לשפר את תפקודו ובריאותו. היום רבים כבר מבינים ויודעים – גוף נקי הוא גוף שמתפקד מיטבית!

כאשר הגוף פועל במיטבו, הוא גם ערוך ומוכן לפעול, לשרוף שומנים, ולאפשר לנו להסיר את השומן העודף.טיפול קולון הידרותרפיה –

הינו הטיפול הבסיסי המומלץ לניקוי רעלים. 

במהלך הטיפול מוזרמים מים מטוהרים וסטריליים לעבר המעי דרך פי הטבעת, המים שוטפים את דופן המעי ונשאבים החוצה בהדרגה, ככל שחוזרים על הפעולה נפלטים עוד ועוד שיירים של פסולת ומזון לא מעוכל וכן רעלים החוצה מן הגוף ובכך מפנים את הדרך ומקלים על תפקודה של מערכת העיכול.

מטופלים אשר עברו את החוויה של טיפול הידרותראפי והתחושה אשר באה בעקבותיו, יודעים כי החל מן הטיפול הראשון, תסמינים נחלשים והרגשת קלילות ואופטימיות מחליפה את הכאב, חוסר הנוחות והבלבול.

לקריאה מקיפה על טיפול ההידרוקולוניק – לחצו כאן


תזונה לניקוי רעלים –

ניקוי רעלים ללא ספק, הינו צעד משמעותי וחיוני לבריאותכם ועל מנת לרדת במשקל ולהתחטב. מומלץ לשלב טיפול הידרוקולוניק עם תוזנה טבעית ומותאמת עבורכם.

דיאטת ניקוי רעלים, המבוססת על מיצי ירקות בלבד, לדוגמא מתאימים ליישום במשך כשלושה ימים בלבד. לעומת זאת, במידה ואתם רוצים לעבור לתזונה בריאה יותר באופן קבוע, עשירה ברכיבים חיוניים ונקייה מרעלים – כדאי שתדעו מה הגוף שלכם דורש, ומהם המרכיבים שאתם חייבים לכלול בתפריט כי בלעדיהם יהיה לכם קשה מאוד לתפקד.מהו ניקוי רעלים?

 מרגיש איטי ולא בקצב של החיים ? סובל מבעיות עור, כאבים או בעיות בעיכול? סטית מההרגלים הבריאים שלך לאחרונה ? מתקשה לרדת במשקל? הגיע הזמן להקשיב לגוף שלך ולטפל בו.

קיים גידול מתמיד בכמות הרעלים שאופפים אותנו. אנו חשופים לרעלים על בסיס יומיומי החל  מהאוויר שאנו נושמים, המזון שאנו אוכלים והנוזלים שאנו שותים. הרעלים פלשו לאורח חיינו.
הרעלים משפיעים על כל אספקט בריאותי - רמות האנרגיה, המצב רוח, המשקל והרווחה הכללית שלנו .     

ברגע שנגביל ונקטין את הצטברות הרעלים בגופנו נוכל להרוויח בחזרה את הבריאות שלנו ולנהל חיים חזקים ובריאים.לאילו בעיות ניקוי רעלים יכול לסייע?

 • עצירות ונפיחות – הרעלים בגוף פוגעים במערכת ובפעילת העיכול וחילוף החומרים.
 • משקל עודף – ניקוי הגוף מרעלים מסייע משמעותית להיפטר משומנים עודפים.
 • כאבי ראש ומיגרנות – רעלים שמצטברים בגוף עלולים להיות הסיבה לכאבי הראש שלך.
 • בעיות עור ונגעים- בהרבה מקרים בעיות בעור ונגעים הינם סימפטום לריכוז רעלים גבוה בגוף.
 • עייפות כרונית – כאשר הגוף רווי ברעלים קיים מחסור באנרגיה ולכן חווים עייפות.
 • נדודי שינה – נדודי שינה יכולים להופיע כתוצאה מריכוז רעלים גבוה בגוף.
 • חוסר ריכוז – הצטברות רעלים בגוף עלולה להקשות ולהתבטא בחוסר ריכוז.

למה אצלנו תזכו לניקוי הרעלים הטוב ביותר?

 • מרכז הטיפולים הגדול והיוקרתי בישראל.
 • מיטב המטפלים המנוסים והמקצועיים בתחום.
 • טכנולוגיות ניקוי מתקדמות לטיפול ללא כאב.
 • מבחר תוספי תזונה ומוצרים לחיזוק התוצאות.


על התוכנית והמלצות


תוכנית לניקוי רעלים במרכז וולנס לרפואה טבעית היא דרך אפקטיבית ובריאה המסייעת לשפר את פעולת ניקוי הרעלים הטבעית המתרחשת בגוף, להיפטר מעודף המשקל, להשאיר את הכאבים מאחור ולהחזיר לעצמך את האנרגיה ואיכות החיים.

אנו מזמינים אתכם למרכז לפגישת ייעוץ בה נבחר את הטיפול הנכון עבורכם!

לרוב, התוכניות משלבות טיפולי הידרוקלוניקס (Colon Hydrotherapy), תזונה טבעית נכונה ותוספים לתמיכה בתהליך הטבעי. כלל הטיפולים מבוצעים על ידי מטפלים מיומנים, הנעזרים בציוד החדשני והמתקדם ביותר בתחום. הטיפול מתקיים בסביבה נקייה והיגיינית ולרוב אינו מלווה בכאבים כלל.למי זה מתאים?

 


הטיפולים בתוכנית

קולון הידרותרפיה
אחד הטיפולים הטובים והנפוצים ביותר כיום לניקוי מעיים והוצאת רעלים ופסולת מהגוף . שיטה זו קיימת מאז 1906, אלפי אנשים שעברו את הטיפול מדווחים על שיפור משמעותי בפעילות מעיים (יציאות) בירידת נפיחויות, עלייה ברמת האנרגיה ובהרגשת קלילות. טיפול ההידרוקולוניקס הינו טיפול עדין ונעשה עי מטפלים מיומנים. שטיפת מעיים היא הדרך המהירה ביותר לנקות רעלים. כמובן על מנת להשיג תוצאות מירביות מומלץ לשלב תהליך תזונתי.
דיאטת ניקוי רעלים
במהלך החיים מצטברים רעלים בגוף (בעיקר בכבד). זה קורה כתוצאה מהתזונה המודרנית והמתועשת , מזיהום אויר וכחלק מהתהליך הטבעי של החיים. דיאטת הניקוי היא מעין טיפול 10,000 לגוף! התוכנית לדיאטה בשיטת ניקוי רעלים היא דרך אפקטיבית ובריאה לזכות חזרה באיכות החיים שלך: להיפטר מעודף המשקל וירידה בהיקפים, להיפטר מאי נעימויות בבטן ולהסדרת פעולת מערכת העיכול, להשאיר את המיגרנות מאחור, להחזיר לעצמך את האנרגיה שהייתה לך פעם, ולשפר משמעותית את בדיקות הדם שלך.


נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.