parallax background

קולון הידרותרפיה 

שיטת ניקוי רעלים - מהיום לא צריך להמשיך לסבול!טיפול קולון הידרותרפיה – ניקוי המעי הגס, אחד הטיפולים הטובים והנפוצים ביותר כיום לניקוי מעיים והוצאת רעלים ופסולת מהגוף. טיפולי קולוניק מסייעים לניקוי הגוף מרעלים בהליך פשוט, עדין ובטוח, ללא כאבים ע"י שטיפת המעי במים טהורים וחמימים ללא תרופות וכימיקלים. המים המסוננים מרככים את הפסולת המצטברת ומסייעים להוצאתה בצורה יעילה. הטיפול מתבצע בנינוחות, בשכיבה על הגב כאשר המטופל מכוסה. הטיפול נעשה על ידי מטפל מוסמך הידרוקולוניק וזאת בעזרת מכשור מיוחד מאושר FDA.

רבים לא יודעים זאת אך הפסולת המצטברת בגופנו יכולה להגיע עד ל-10 קילו.

שטיפת המעי הגס הינה דרך מהירה, טובה ובטוחה לשמירה על בריאות טובה וחיוניות הגוף. אלפי אנשים שעברו את הטיפול מדווחים על שיפור משמעותי בפעילות מעיים (יציאות), בירידת נפיחויות, עלייה ברמת האנרגיה ובהרגשת קלילות. 

אוכל מתועש, תזונה בלתי מתאימה, תרופות, חוסר פעילות גופנית, מתח, מצוקה, עצבים ועוד, עלולים לגרום להצטברות פסולת ורעלים במעי.

מזון שאינו מעוכל תוסס ומרקיב כאשר הוא נשאר במעי. לעיתים התרוקנות יומית לא תנקה את כל הפסולת מהמעי, לכן אנו ממליצים על טיפול הדרוקולוניק כטיפול תחזוקתי.

אם גם אתם סובלים מאחד או יותר מהסימפטומים הנ"ל, הטיפול הזה יותר ממומלץ עבורכם: עצירות  גזים, נפיחות של הבטן, טפילי מעיים, בעיות עור, כאבי ראש, עייפות, קנדידה , אבני צואה, והצטברות חומרים לא רצויים כגון אלכוהול וסמים.

קולון הידרותרפיה מסייע לדיכוי החיידקים הרעים שנמצאים במעי. הישארותן של שכבות אלו ,יכולות להפר את איזון פלורה (חיידקי המעי הטובים) ובכך ליצור מגוון רב של בעיות כגון: השמנה, עייפות כרונית, עצירות, הליקובקטר, נפיחות , טפילים ועוד.

יתרונות הטיפול:

  • ניקוי הגוף - הטיפול מוציא רעלים כמו צואה ישנה, גזים, ריר, שומנים וטפילים מהמעי ובכך מסייע לנקות את הגוף .
  • מסייע לירידה במשקל - הידרותרפיה במעי הגס מסייעת לניקוי הפסולת, הריר, הגזים והמזון הלא מעוכל וכתוצאה מכך הבטן פחות נפוחה ויותר מחמיאה.
  • תוצאות ממושכות- הטיפול מסייע להגברת המודעות שלנו לגופנו, לצרכיו ולאופן תיחזוקו.
  • מסייע להרגשת קלילות- לקוחותינו מדווחים כי קולון הידרותרפיה מותיר אתכם מלאי אנרגיה ותחושת התחדשות.

יש לדעת -הטיפול יכול להועיל לפני בדיקות קולונסקופיה. כמו כן, הטיפול מסייע להשגת תוצאות במהלך תוכנית ניקוי מעיים.רופאים ממליצים על טיפול קולון הידרותרפיה

 

המלצות


אנשים רבים אינם מבינים את היתרונות הגלומים בטיפולי קולון הידרותרפיה של המעי הגס. (מתוך ״חכמת הקישקע״ מאת אליס מ. סורוקי)

שאלות ותשובות 

שאלות ותשובות - קולון הידרותרפיה

מה ההבדל בין קולוניק לבין חוקן?
חוקן זו פעולה אגרסיבית לא נוחה המנקה את פי הטבעת והקצה התחתון של המעי. כמו כן , היא עלולה להזיק אם היא לא מתבצעת נכון. לעומת זאת, הידרוקולוניק הינה פעולה עדינה, נקיה, אסתטית ובטוחה מתבצעת ע"י מטפלים מיומנים. באמצעות הזרמה והוצאת מים, המגיעים לאורך כל המעי.
כיצד מבוצעת שטיפת המעי הגס?
הטיפול נעשה ע"י מטפלים מיומנים, בשימוש במכונות החדישות ביותר, ברמה היגיינית גבוהה וללא כאבים. הטיפול נעשה בשכיבה וברגיעה ע"י התחברות לצינור חד פעמי אשר מעביר את המים המטוהרים למעי. מערכת אחרת מוציאה את הפסולת מהמעי ישירות למכונה המרוקנת ושואבת אותה ללא ריח . אורך הטיפול כ - 45 דקות.
מהי ההרגשה לאחר הטיפול?
ההרגשה לאחר הטיפול היא קלילה ונקייה והאנרגיה בגוף עולה.
האם השטיפות מזיקות ל-FLORA (חיידקים טובים) הטבעית של המעיים?
לא - הניקוי לא פוגע בבקטריות החיוביות הנמצאות במעי הגס. להפך... כאשר המעי מלא בפסולת ורעלים אזי רמת הבקטריה הרעה גבוהה יותר מרמת הבקטריה הטובה. גזים, נפיחויות, עצירות, זיהומים למיניהם, כאבי ראש ופטריות מהווים סימנים לרמות נמוכות של בקטריות טובות ועליה ברמת הבקטריות הרעות.
למי מתאים לעבור את שטיפת המעי הגס?
לכולם - במיוחד לסובלים מבעיות עיכול שונות, עצירות, בעיות מעיים, טחורים, כולסטרול, לחץ דם, סכרת, עודף משקל, וכמובן... לתחזוקה שוטפת של הגוף.
כמה טיפולים נחוצים לנקות את המעי?
מספר הטיפולים יהיה שונה לגבי כל אחד ומצבו. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של המרכז, ונוכל להתאים תוכנית טיפולים ותזונה המתאימות אישית עבורכם.


הידרוקולוניקס – מאחורי הקלעים, ואיך זה באמת עובד?

ישנן כמה וכמה שיטות לביצוע ניקוי רעלים באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם, על מנת לאפשר ניקוי מעמיק של המעי, אשר יעיל למיגור זיהומי קנדידה וטפילים. לא זו בלבד, אלא שטיפולי ההידרוקולוניקס מסייעים גם בטיהור רעלים, שיפור הפריסטלטיקה, הגברת קצב חילוף החומרים ואף ירידה במשקל!

במאמר הבא נסקור את השיטות הנפוצות של ניקויי הקולון, הטכנולוגיות בהם עושים שימוש והמנגנונים שלהן. מאמר זה פורש בפניכם את המידע החיוני על מנת לבחור בטיפול ההידרוקולוניקס מהסוג שיתאים לכם ביותר, כדי לקדם את בריאותכם ואיכות חייכם, וכן לטפל ולמנוע מגוון בעיות ומחלות. אז קראו, למדו את הנושא לעומק, והתקדמו לחיים נקיים ובריאים הרבה יותר.

מטרותיו של טיפול ההידרוקולוניקס

טיפול ההידרוקולוניקס מיועד לאפשר שטיפה יסודית של המעיים לכל אורכם, על מנת לנקותם משאריות של צואה, רעלים ופסולת שמצטברים בהם במשך הזמן. הצטברויות של רעלים במעיים, אחראיות לתסמינים נפוצים רבים, לרבות עצירות, תסמונת המעי הרגיז, בעיות עיכול שונות, כאבי בטן, גזים, עודף משקל וחילוף חומרים איטי. בנוסף לכך, מצב המעי משפיע גם על הגוף בכללותו.

רעלים שמצטברים במעיים גורמים לעתים קרובות גם לבעיות כמו כאבי ראש, תסמונת קדם ווסתית, פריחות עוריות, פצעים מוגלתיים, כאבי גב, עייפות, טשטוש מחשבתי, ריח לא נעים מהגוף או מהפה, אלרגיות ואסטמה.

ניקוי המעי מהרעלים ושאריות הצואה והמזון הבלתי מעוכל שהצטברו בו, משפר פלאים את איכות העיכול, חילוף החומרים והפריסטלטיקה, ובנוסף מחדש ומרענן את הגוף כולו. זו דרך פשוטה ונפלאה להתנקות מרעלים, להיפטר מתסמינים מעיקים שונים, ולשפר את איכות החיים ומצב הבריאות.

שיטות שונות לניקויי הקולון (המעי)

חשוב להדגיש כי טיפולים לניקוי המעי, הם יסודיים ומעמיקים בהרבה מאשר חוקן רגיל. אם בחוקן רגיל השטיפה מתרחשת רק באזור החלחולת, הרי שבשטיפות מעיים מקצועיות, כל אורך המעי עובר ניקוי.

ישנן שתי שיטות עיקריות המשמשות לביצוע שטיפות של המעי: מערכת קולון סגורה ומערכת קולון פתוחה. המערכת הסגורה מזרימה מים לתוך המעי דרך פי הטבעת במשך כשלושת רבעי שעה עד שעה, ומאפשרת לפסולת לצאת דרך צינורית אחרת, ישירות אל מערכת הביוב. מדובר במערכת הסגורה למגע עם האוויר, מה שמבטיח היעדר ריחות כלשהם. המערכת מופעלת באמצעות מנוע פנימי שמזרים את המים בקצב איטי וקבוע. הטיפול מתבצע על מיטת טיפולים, כאשר המטפל מסייע לתהליך באמצעות עיסוי קל של הבטן.

במערכת פתוחה, הציוד מופעל על ידי לחץ האוויר, וכוח הכבידה, כשלמטופל ישנה אפשרות לשלוט בהפעלה, וגם לקחת הפסקה קלה במידת הצורך. מאוורר ייחודי מנקז ומחדש את האוויר, על מנת למנוע היווצרות של ריחות בלתי נעימים. המטפל יכול לסייע גם במקרה זה לתהליך באמצעות עיסוי עדין של הבטן. גם במערכת הפתוחה הניקוי מתרחש באמצעות הזרמת מים למעי, והפסולת המשתחררת מועברת ישירות למערכת הביוב.

ההבדל העיקרי בין שני סוגי המערכות, טמון באופן הפעלתן: באמצעות מנוע או על ידי כוח הכבידה. מערכת המופעלת בכוח הכבידה, מאפשרת למעי תפקיד פעיל יותר בפינוי הפסולת, כאשר במידה ומדובר בהפעלה מכאנית על ידי מנוע – קצב השתחררות הרעלים הנו קבוע.

טיפולי ההידרוקולוניקס במרכז הרפואה WELLNESS

טיפולי ההידרוקולוניקס המתקיימים במרכז וולנס, המרכז הגדול והמפואר בישראל לרפואה טבעית, מתבצעים על ידי מטפלים מנוסים ומקצועיים. המערכת באמצעותה מתקיים טיפול ההידרוקולוניקס הנה מהחדישות בעולם, והיא מאפשרת חוויית טיפול נעימה ויעילה. חשוב לציין שהשמירה על פרטיות המטופל ניצבת בראש סולם העדיפויות, וכל התהליך כולו מתבצע תוך כיסוי מלא של אזורי הגוף המוצנעים, בסטריליות מוחלטת ובאופן שאינו כרוך בריחות כלשהם.

. אלפי מטופלים שכבר התנסו בסדרת טיפולי הידרוקולוניקס במרכז וולנס, מדווחים על שיפור עצום ברמת החיוניות, תחושה קלה ונפלאה באזור הבטן, עיכול וחילוף חומרים טובה בהרבה ועור פנים וגוף קורן ונקי יותר.  בנוסף, מדווחים המטופלים על סינוסים פתוחים יותר, ירידה טבעית בתשוקה למזונות מזיקים, הפחתה של תסמיני אלרגיות, הפגת כאבי ראש ופתרון של בעיות רפואיות רבות נוספות.

לסיכום

לאחר סדרת טיפולי הידרוקולוניקס, קל בהרבה להתמיד באימוץ אורח חיים נכון, הכולל תזונה מאוזנת ובריאה, שמירה על משקל תקין ופעילות גופנית מתאימה. המערכות המודרניות לשטיפת המעי, מאפשרות לעבור את התהליך באופן יעיל, קל, ומה שלא פחות חשוב – סטרילי ומוצנע. בעידן של ימינו, בו כולנו חשופים לרעלים רבים במזון ובמי השתייה, ואף נתונים תחת לחץ מתמשך – מדובר בטיפול שיכול להועיל לכל אחד.הכירו את המעי הגס 

אורכו של המעי הגס הינו כמטר, והוא כולל מספר חלקים: המעי הגס העולה, המעי הגס הרוחבי, המעי הגס היורד, המעי הגס העקול והחלחולת.

אצל אדם בריא, למזון לוקח בין 12 ל- 48 שעות לעבור במסלול זה, עד להפרשת הפסולת מפי הטבעת ביציאה. במידה ומשך זמן זה מתארך ליותר מ- 72 שעות, זה מצביע על בעיה בריאותית המעכבת את תהליכי העיכול. המעי הגס סופג אל תוך גופנו כרבע גלון מים ביום, כמו גם חלבונים, מלחים ואלקטרוליטים חיוניים.

במידה והמזון המועבר מהמעי הדק חולף מהר מדי במעי הגס, המים לא ייספגו מספיק וייווצר שלשול. במצבים בהם מעבר המזון דרך המעי הגס איטי מדיי, ייספגו יותר מדיי מים, וכתוצאה מכך הצואה תתקשה ותיווצר עצירות.

אוכלוסיית החיידקים במעי הגס

המעי הגס מהווה בית למספר בלתי נתפס של יותר מ- 100 טריוליון (שהם מאה אלף מיליארדים: 100,000,000,000,000) מיקרואורגניזמים, רובם המכריע חיידקים. מרבית החיידקים השוכנים במעי הגס הנם חלק מהפלאורה, המכונה גם חיידקים טובים, שאת אוכלוסייתם מומלץ לתגבר באמצעות מזונות פרוביוטיים, מאחר והם תופסים את המקום ומפחיתים את ההתרבות של חיידקים, טפילים ווירוסים מזיקים.

העיקרי מבין חיידקי המעי הנו ה- E-coli. אוכלוסיית החיידקים במעי הגס חיה בסימביוזה עם הגוף. החיידקים מסייעים לגוף בעיכול ופירוק של סיבים בלתי מסיסים, ואף יוצרים עבורו ויטמין K וויטמיני B. הגוף, מצדו, מקנה לחיידקים הטובים תנאי אופטימליים לגידולם, הכוללים אספקת חומרי מזון ושמירה על טמפרטורת גידול מתאימה.

מחלות המעי הגס 

מחלות המעי הגס, הן נפוצות ביותר בקרב האוכלוסייה. אחד המצבים, שעלולים להיגרם כתוצאה ממגוון גורמים, לרבות סרטן המעי הגס, הנו חסימה של המעיים. תסמיני חסימת מעיים כוללים עצירות קשה במקרה של חסימה מלאה ושלשול במצב של חסימה חלקית, וכן הקאות, כאבים, עוויתות ונפיחות בבטן.

קבוצה נוספת של מחלות הנה דלקות המעיים, הכוללות את מחלת הקרוהן ומחלת הקוליטיס, דלקת כיבית במעי. תסמיניהן כוללים נפיחות, כאבים ועוויתות בבטן, שלשולים דמיים ועצירויות, תת תזונה וחום שעולה בזמן ההתקפים.

מחלות מעיים דלקתיות כרוניות, מהוות גורם סיכון לפיתוח סרטן המעי. ככלל, המעי הגס מועד לגידולים, שפירים וממאירים. סרטן המעי הגס הנו השלישי בשכיחותו בעולם, והוא מהווה את גורם התמותה השני מבין מחלות הסרטן בעולם המערבי. סרטן המעי הגס עלול להתפתח באופן שאינו מלווה בשום תסמינים שהם, ומכאן החשיבות הרבה בשמירה על בריאות המעיים וביצוע בדיקות תקופתיות במועדן, בעיקר לאחר גיל 50. יחד עם זאת, במקרים מסוימים, סרטן המעי הגס יכול להתבטא בתסמינים הכוללים כאבי בטן, דימום בצואה, צואה שחורה, שלשולים ועצירויות.

שמירה על בריאות המעי הגס 

הקפדה על תזונה בריאה ונכונה, והפחתת כמויות הרעלים במזון, מהווים קרונות חשובים שיש להתמיד בהם על מנת לקדם את בריאות המעיים ולמנוע את התפתחותם של מחלות וסרטן. גם שמירה על שגרת פעילות גופנית חיונית לתפקוד התקין ולפריסטלטיקה סדירה של המעי, אשר בתורה מפחיתה הצטברות של צואה ורעלים בתוכו. עם זאת, חשוב להבין שהמעי הגס אף פעם אינו ריק או מצוי במנוחה מוחלטת, ומכיל באופן תמידי צואה, שאריות מזון בלתי מעוכלות, וחומרי פסולת שונים שמגיעים מהכבד המסנן את הדם ומיועדים להפרשה אל מחוץ לגוף.

בנוסף לכך, אצל מרבית האנשים בחברה המערבית, גורמים כמו מתח ולחץ, תזונה בלתי מאוזנת, נטילת תרופות, צריכת אלכוהול וחומרים כימיים שונים המצויים במזונות מעובדים, גורמים לתגובה הגנתית של המעי. במצבים אלו, מפריש המעי הגס ריר דביק, שמיועד להגן על דפנותיו, אך גם מצר את קוטרו ומדביק חלק מהחומרים שעוברים דרכו.

כתוצאה מכך, תהליכי העיכול מואטים ונהיים מסורבלים, מה שגורם לכאבי בטן, בחילות, נפיחות וגזים, האטה בחילוף החומרים ושינויים בתדירות היציאות. בנוסף לכך, מצב זה גורם להצטברות עודפי ריר, חומרי צואה ישנים ושאריות מזון לאורך זמן, אשר מרקיבים והופכים לרעילים.

רעלים אלו נספגים חזרה דרך דפנות המעי הגס אל גופנו, וגורמים לקשת רחבה של תסמינים מעיקים ומזיקים, לרבות עייפות, כבדות, כאבי ראש, פריחות עוריות, אלרגיות, אסטמה ועוד.

ישנה דרך מצוינת וקלה לסייע לניקוי עודפי רירית, גזים, רעלים ושאריות צואה ומזון בלתי מעוכל, שהצטברו במשך שנים במעי: שטיפת מעיים עמוקה, הנקראת גם הידרוקולוניק. טיפולי הידרוקולוניק מסייעים במיגור התסמינים הנובעים מהצטברות הרעלים במעי, ואף מהווים דרך חיוניות וחשובה למניעת מחלות מעיים, והפחתת הסיכון לחלות בסרטן המעי הגס.

לסיכום 

המעי הגס עובד עבורנו באופן תמידי, וחשוב שנשמור על בריאותו. הקפדה על תזונה נכונה, פעילות גופנית מתאימה ואורח חיים בריא בשילוב עם טיפולי הידרוקולוניק, יסייעו לעיכול קל ומיטבי ובריאות טובה לאורך שנים רבות."גוף נקי ומאוזן = גוף בריא"

עדות אישית מאת ד"ר עדי סאקר, Ph.D.

מניסיוני ומניסיון מומחים בעלי שם עולמי בארה"ב ובישראל בהתמודדותנו למציאת פתרון ומניעה לבעיות של חולי וכאב כגון: סרטן המעי הגס, מחלות לב, עייפות, אבדן זיכרון, עצירות או שלשולים, לחץ דם, כולסטרול ומחלות כרוניות רבות, השתמשנו כחלק מהטיפול בשיטת ההידרותרפיה של המעי הגס - כלומר ניקוי הפסולת מהגוף ע"י מים.

מדע הרפואה מצא שהימצאות רעלים בגוף בכל כמות שהיא מזיקים לגוף וגורמים למגוון גדול של מחלות (חלקן הוזכרו לעיל). הידרותרפיה של המעי הגס הינה השיטה הטובה והבטוחה ביותר לניקוי הפסולת והרעלים מהגוף.

בישראל כיום, אנו נאבקים ללא הפסק במתחים היומיומיים של החיים. בחיפושים אחר הרגיעה אנו נעזרים לרוב באותם דברים הגורמים נזקים לגופנו לדוגמה: מזון מעובד, אלכוהול, תרופות וסמים. אלו גורמים לפגיעה ראשונית במערכת העיכול, להצטברות פסולת במעי המפזרת רעלים לכל המערכת והגורמת לגוף להיות כבד, לחוץ ועייף.

אם לא מנקים את הפסולת והרעלים, מערכת החיסון נחלשת ואנו נשארים חשופים ופגיעים למחלות רבות. פעילות מעיים יומיומית רגילה אינה יכולה לסלק את כל הפסולת אשר נאגרת ונדבקת לדפנות המעי.

הגוף צריך עזרה על מנת לשמור על נקיונו הפנימי בדיוק כמו על ניקיונו החיצוני עליו אנו מקפידים כגון: צחצוח שיניים, חפיפה ורחיצה.

בישראל נרשמה עלייה גבוהה במספר מקרי סרטן המעי הגס ובכל שנה מתגלים יותר מ- 3000 מקרים חדשים. הדבר הופך את ישראל לאחת הארצות המובילות בעולם במספר החולים בסרטן זה.

הטיפול בקולון הידרותרפיה למעי הגס יעיל מאד כשלב הבסיסי בטיפול למניעת סרטן המעי. בניגוד לאמונה המוטעית, דרך טיפול זו אינה פוגעת בחיידקים הטובים. נהפוך הוא, במעי נקי המכיל צואה רכה וחדשה קל יותר לחיידקים טובים להתקיים ולהתרבות.

בנוסף, במהלך טיפול הידרותרפיה למעי הגס לאחר הוצאת הפסולת הישנה הדבוקה לדפנות המעי, אפשרי להשתיל חיידקים פרו-ביוטיים ובמקרה הצורך כלורופיל (טבעי) ותמצית זרעי אשכוליות כדי לסלק רעלים מיותרים.נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.