מחשבון BMI - Wellness - היופי מתחיל מבפנים

מהו ה-BMI שלי?

ה-BMI הוא מדד מקובל ופשוט למדידה של השמנת יתר ועודף משקל בבני אדם. המדד מאפשר לקבל תוצאה מספרית ואומדן מהיר לגביי הטווח שבו כל אחד נמצא - החל מתת משקל ועד עודף משקל והשמנת יתר. המדד מאפשר להבין האם וכמה יש פער בין הטווח הבריא והנורמלי לבינך.  מחשבון ה-BMI של מרכז וולנס

  האם את/ה?
  זכרנקבה
  מהו המשקל שלך?
  ק"ג
  מהו הגובה שלך?
  ס"מ

  ה-BMI שלך:

  האם ה-BMI שלי תקין?

  להלן הטווחים של ה-BMI:

  פחות מ-18.5 - תת-משקל - התזונה שלך לא מספקת מספיק אנרגיה לגופך (צריך לאכול יותר) כדי שהגוף יתאזן למצב שהוא בריא. מומלץ להגדיל את צריכת הקלוריות.

  בין 18.5 ל-25 - משקל תקין (בריא) - המשקל שלך הוא בתחום הנורמלי והמומלץ, זה אומר שיש לך פחות סיכוי למחלות ובעיות בריאותיות שונות - היישר כוח!

  בין 25 ל-30 - עודף משקל - התזונה שלך היא בעודף קלורי (צריך לאכול פחות, או לשנות את התזונה) כדי שהגוף יתאזן למצב שהוא בריא. יש לצמצם את צריכת הקלוריות, או לאזן את הצריכה באמצעות פעילות ספורטיבית.

  יותר מ-30 - השמנת יתר - התזונה שלך היא בעודף קלורי גבוה (צריך לאכול משמעותית פחות, או לשנות את התזונה) כדי שהגוף יתחיל לחזור למצב בריא. יש לצמצם את צריכת הקלוריות, לשלב פעילות ספורטיבית, ומומלץ אף להתייעץ עם מומחה כדי לבנות תוכנית שמתאימה ספציפית לך.


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

  0
   0
   הסל שלך
   הסל קניות שלך ריקחזרה לחנות
   Open chat