parallax background

טיפול בפסוריאזיס

מזמינים אתכם לייעוץ מקצועי במרכז - אתם לא לבד!פסוריאזיס, הנה מחלת עור המכונה בעברית ׳סחפת׳. הפסוריאזיס היא מחלה כרונית אוטואימונית, שבה תאי העור (האפידרמיס), מתחלקים בקצב מוגבר יתר על המידה, ועד פי 1000 מהקצב הטבעי אצל אדם בריא.

על הבעיה

שכיחות פסוריאזיס נעה בין 1% ל-3% בקרב האוכלוסייה, ופוקדת נשים וגברים כאחד. מחקרים שנערכו בעולם מראים כי אנשים ממוצא אירופאי חשופים יותר להופעת פסוריאזיס ועוד נתון מעניין שעלה במחקר זה מראה, כי שעורי הופעת פסוריאזיס בתושבים של איי פארו עולה על השיעור בכלל אוכלוסיית העולם, ועומד על 2.5%. לפחות 15% מחולי פסוריאזיס סובלים גם ממחלת פרקים נלווית. הספרות הקלינית מצביעה על כך שמחלת פסוריאזיס פורצת בעיקר בשתי תקופות עיקריות בחיים: או בין הגילאים 20 עד 30, או בגילאים 50 עד 60. אך אם המחלה מופיעה בגילאים צעירים, קרי: מתחת לגיל 15, מדובר על פי רוב בביטוי הקשה ביותר של המחלה.

מחלת הפסוריאזיס לובשת צורות שונות ועוצמות שונות: לעתים תוקפת המחלה רק אזורים מסוימים כגון: רגליים, כפות ידיים, בית שחי, ציפורניים ומפשעה, וכן ניתן לראות מעין תפרחת על גבי העור, שאחד המאפיינים שלה הוא הסימטריות. לרוב מדובר בתופעות קלות יחסית, הגורמות לגירוי ולגירוד באזורים הנגועים, אך במקרים קיצוניים שטחי עור רבים הופכים אדומים והגרד חמור.

הרפואה הקונבנציונאלית רושמת תרופות כגון ניאוטיגסון ומטוטרקסט, וכן מיני תכשירים והזרקות של חומרים ביולוגיים, שלהם תופעות לוואי לא מעטות.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על מחלת הפסוריאזיס ועל דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. סובלים מפסוריאזיס? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-2811041 לתיאום מועד לטיפול.

יתרונות הטיפול

הטיפול הטבעי בפסוריאזיס זוכה לתהודה רבה היות והוא ניחן בכמה יתרונות בולטים:

  • הטיפול מסייע להביא לניהול אורח חיים נכון שמפחית לחץ ומתח.
  • הטיפול אינו משלב חומרים כימיים, תרופות או סטרואידים שמזהמים את הגוף ועשויים להוביל למחלות נוספות.
  • מאפשר שיפור משמעותי בנראות העור, חוזקו וחוסנו.
  • הטיפול מותאם לכל חולה באופן אישי, על בסיס התסמינים שלו, התזונה שהוא צורך ומצבו הנפשי והפיזי.


נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.