parallax background

טיפול בעצירות

הגיעו למרכז וולנס ונסייע לכם לשחרר את העצירות!המלצות

 


עצירות הינה תופעה מוכרת ורווחת מאוד, הפוקדת לפחות כחמישית מכלל האוכלוסייה בעולם. עצירות פירושה פגיעה באחד התפקודים המשמעותיים ביותר בחיינו, פגיעה בתהליך המטבוליזם.

על הבעיה

עצירות זוהי תופעה הנגרמת עקב חוסר יכולתו של הגוף לסלק גזים, רעלים ומזהמים מן הגוף החוצה, על כן אלו מצטברים בגוף ומביאים להתפתחות של חיידקים, ובמקרים קיצוניים גורמת להתפתחותן של מחלות. לרפואה הקונבנציונאלית אין דרכי טיפול אפקטיביות בשורש הבעיה, אלא רק מענה סימפטומטי באמצעות תרופות כימיות, אולם ברפואה הטבעית קיימים טיפולים יעילים ביותר לעצירות!

ישנם גורמים רבים לעצירות, ביניהם ניתן למנות את היחלשות שרירי רצפת האגן, טחורים, תזונה לקויה, סרטן המעי הגס, גוש צואתי חוסם, היעדר שינה וכן לחץ ומתח נפשי. בנוסף, תרופות מסוימות העלולות להביא לכדי עצירות, לרבות שימוש יתר במשלשלים, והיא עשויה להופיע גם כחלק מתסמונת המעי הרגיז, או להתלוות למחלות כמו פרקינסון, הפרעות בבלוטת התריס, סוכרת, טרשת נפוצה והרניה. זאת ועוד: עצירות יכולה להתלוות למצבים טבעיים בחיים, כמו היריון וגיל מבוגר.

מלבד הקושי ביציאות וההפחתה בתדירותן, ישנם תסמינים נוספים שעשויים להתלוות לעצירות, כדוגמת חום, כאבים ונפיחות בטן, עייפות, כאבי ראש, העדר תאבון וצואה קשה או יבשה. עצירות כרונית עלולה לגרום להיווצרותם של טחורים ופיסורה בפי הטבעת, ובמקרים קשים גם להוביל לחסימה צואתית, שעלול להיות מסוכן. שימוש תכוף במשלשלים, עשוי לגרום לתסמונת המעי העצל, מצב בו תפקודן התקין של המעיים תלוי לחלוטין בתרופות משלשלות. מצב זה פוגע במעי הדק באופן חמור, מחמיר את העצירות, ומביא לספיגה לקויה של ויטמינים.

לרפואה הקונבנציונאלית אין דרכים מועילות ועמוקות לריפוי התסמונת, מלבד טיפול תרופתי סימפטומטי על ידי משלשלים, שגורמים לרוב לתלות ולעיתים אף לנזקים.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על הטיפולים הטבעיים בעצירות, ועל דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. סובלים מעצירות? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-2811041 לתיאום מועד לטיפול.

בעיות מטופלות

הטיפול בעצירות מסייע גם במניעה וריפוי של מגוון בעיות ומחלות נלוות:

 • טיפול ומניעה של תסמונת המעי הרגיז, גזים, נפיחות של הבטן, טפילי מעיים, בעיות עור, כאבי ראש, כאבים ומיחושים שונים, עייפות, קנדידה, חום ושפעת.
 • שחרור העצירות וניקוי המעי יעילים במקרים של טרשת נפוצה, זאבת (לופוס), סרטן ומחלת ניוון שרירים (מחלת "לו גריג").
 • תפקוד תקין של המעי מסייע בניקוי הגוף מאלכוהול ומסמים.
 • טיפול בניקוי רעלים מועיל לפני ואחרי צילום רנטגן שבו משתמשים בבריום כחומר ניגודי.
 • מניעה של סרטן המעי הגס.
 • שחרור אנרגטי ונפשי, המסייע במקרים בהם האדם חש "תקוע" מבחינה גופנית או רגשית.

יתרונות הטיפול

לטיפול בעצירות יתרונות משמעותיים ומגוונים:

 • הטיפול מסייע לנקות את הגוף מרעלים כמו צואה ישנה, גזים, ריר שהצטבר וטפילים, שעלולים לגרום לתסמינים כמו נפיחות של הבטן, כאבי ראש, כאבי שרירים, אלרגיות, בחילה, עייפות,
 • מסייע לכאבים בגב התחתון, בעיות עור, פגיעה במערכת החיסון, ואף עשוי להביא ליצירה של תאים סרטניים.
 • הטיפול מפעיל את שרירי המעי הגס, משפר את התנועה הפריסטלטית ומקצר את זמן מעבר הצואה, וכך מסייע לפתוראת בעיית העצירות משורשה ולהועיל לתפקוד תקין של המעי לאורך זמן.
 • הטיפול מגביר את המודעות שלנו לגופנו ומסייע בתהליכי שחרור רגשיים.
 • הטיפול תומך באימוץ הרגלי תזונה בריאים יותר: כשהמעי הגס נקי יותר, קל יותר לשים לב להשפעות של מזונות וחומרים שונים, ולהימנע מאלו שאינם מיטיבים עמנו.


נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.