טיפול בכאבי מחזור - Wellness - היופי מתחיל מבפנים
parallax background

טיפול בכאבי מחזור

מגוון שיטות טבעיות לטיפול והקלה בכאבי המחזור!פעם בחודש מגיע הווסת שתפקידו לנקות את רירית הרחם שנבנתה במהלך החודש על מנת לאפשר את קליטת העובר. בזמן הווסת רירית הרחם מתנקה ומפנה מקום לרירית חדשה. ווסת תקינה מתרחשת במחזוריות של 26 עד 32 ימים, ונמשכת 4-6 ימים.

על הבעיה

רוב הנשים סובלות מהופעת כאבי מחזור במהלך הווסת, בעיקר ביומיים הראשונים של הווסת. בעת קבלת הווסת נשים רבות סובלות מהופעת כאבי מחזור המהלך הווסת, בעיקר ביומיים הראשונים של הווסת. כאבי מחזור יכולים להיות מלווים בשלשול, בחילות, כאבי ראש, כאבי גב וכדומה. אצל חלק מהנשים הכאב נסבל וניתן לטפל בו באמצעות כדור נגד כאבים, אך חלק מהנשים סובלות מהופעת כאבי מחזור שהינם בלתי נסבלים, ומאלצים אותן למנוחה של יום או יומיים. כאבי מחזור, עצבנות וכאבי ראש אינם הכרחיים וניתן לטפל בהם ולהחזיר את הגוף לאיזון גם בימי הווסת.

דיסמנוריאה ראשונית – מופיעה בעיקר בקרב צעירות. המקור להופעת כאבי מחזור הם בהתכווצות והתרחבות של כלי הדם המובילים לרחם. הסיבה להתכווצויות כלי הדם היא בחומר דמויי הורמון הנקרא פרוסטגלנדין הגורם להתכווצות כלי הדם וכתוצאה מכך חמצן אינו מגיע אל שרירי הרחם, דבר הגורם לכאבים באזור.
דיסמנוריאה משנית – מופיעה אצל נשים מעל גיל 30 לערך ונובעת כתוצאה מבעיות גניקולוגיות שונות ומזיהומים כגון: אנדומטריוזיס, מיומות, שחלות פוליציסטיות ועוד.

אנו מזמינים אתכן לקרוא עוד על דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. 

תסמיני הבעיה

כאבי מחזור נקראים ברפואה דיסמנוריאה, המשמעות היא שבעת התרוקנות רירית הרחם אנו סובלות מכאבים שחלקם נגרם כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי, התכווצות של כלי דם המובילים לרחם או בעיות אחרות כגון מיומות, אנדומטריוזיס וכדומה. כאבי מחזור מורגשים בבטן התחתונה או באזור עצם העצה הנקרא גם אזור הסקראלי. הכאבים הינם חדים וממושכים ויכולים גם להקרין לאזור הגב והרגלים. הדימום של הווסת יכול לכלול גם נוכחות של קרישי דם האופייני למחזור. כאבים אלו יכולים להופיע מספר ימים לפני הווסת ולהמשך עד יומיים שלושה אחרי הווסת.

בעיות מטופלות

טיפול טבעי בכאבי מחזור עונה על בעיות שונות, חלקן מורגשות וידועות לנשים הסובלות בדבר תסמינים כמו כאבי גב, כאבי בטן, התכווצויות, חולשה, עצבנות, רגשנות ועוד, וחלקן אינן גלויות או ידועות, כמו זיהומים פנימיים, חסך בוויטמינים וערכים תזונתיים, חוסר איזון הורמונאלי, בעיות גניקולוגיות ועוד.

יתרונות הטיפול

יתרונות הטיפול הטבעי בכאבי מחזור הינם:

 • התאמה אישית של תזונה נכונה ומזינה לאישה הסובלת, באופן אינדיבידואלי ועל בסיס התלונות וההרגלים שלה.
 • הטיפולים אינם מחדירים לגוף תרופות או חומרים מלאכותיים שמזהמים את המערכת הפנימית ואף גוררים בעיות אחרות.
 • הטיפולים מסייעם להקלה משמעותית בכאבים לטווח הארוך ולחיזוק הגוף ומאפשרים תפקוד יומיומי בזמן המחזור ללא כדורים.
 • הטיפול מבוסס על אבחנה מעמיקה של מקור הכאבים, ולפיכך עונה על בעיות שלעתים האישה אינה מודעת אליהן כמו זיהומים ובעיות גניקולוגיות דוגמת: אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, מיומות ועוד.
 • הטיפולים מסייעים להביא למצב בו הגוף מתנהל בצורה מאוזנת ולמנוע מהכאבים לשוב בשל כך.


נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

  0
   0
   הסל שלך
   הסל קניות שלך ריקחזרה לחנות
   Open chat