parallax background

טיפול בהליקובקטר פילורי

בקר במרכז שלנו וגלה את השיטה הטבעית לבריאות שלמה!סרטון הסבר

 


הליקובקטר פילורי הינו גורם מרכזי לזיהום קיבה ושכיח מאוד ביותר מ- 70% מאוכלוסיית העולם, החיידק יוצר אמוניה (חומר הנוגד את חומצות הקיבה), מתיישב על הרירית וגורם לדלקת בתריסריון. לרפואה הטבעית דרכי טיפול אפקטיביות למיגור החיידק והשפעותיו השליליות!

על הבעיה

תסמונת מעי רגיז מאפיינת את כל מערכת העיכול, וגורמת לתסמינים של כאבי בטן, שלשול, נפיחות בבטן, עצירות והפרעות נוספות. במקרה של תסמונת מעי רגיז ההתכווצויות במעיים יהיו איטיות, מה שגורם למזון להיעצר ולצואה להפוך לקשה וליבשה. במקרה הפוך השרירים יפעלו בצורה מהירה, מה שיביא לגזים ולשלשול. לרפואה הקונבנציונאלית כמעט ואין דרכי טיפול אפקטיביות בתסמונת המעי הרגיז, אולם טיפולים טבעיים יעילים ביותר הם בהחלט בנמצא!

קיימים מספר גורמים לתסמונת מעי רגיז. לכל חולה יכול להיות מרכיב דומיננטי המהווה טריגר להופעת המחלה. בין הסיבות הנפוצות להיווצרות התסמונת ניתן למנות  כגון גורמים סביבתיים, גנטיים, נפשיים, השפעות הורמונאליות, וזיהומים במערכת העיכול.

תסמונת מעי רגיז הינה מחלה כרונית. הסימפטומים להופעת התסמונת שונים מאדם לאדם. רוב הסובלים מתסמונת מעי רגיז מתלוננים על כאבי בטן תחתונה לאחר ארוחה, כשבדרך כלל ההקלה בכאבים היא לאחר התרוקנות המעיים. בעת לחץ או מתח כאבים הכאבים עשויים להתחזק. אנשים הסובלים מתופעת המעי הרגיז יסבלו גם משלשולים או עצירות, בחלק מהמקרים משני המצבים לחילופין וכן מנפיחות בבטן. סימפטומים נוספים של מעי רגיז כוללים יציאות קשות, בעיקר בשעות הבוקר, שלאחריהן יכולות להופיע יציאות רכות המלוות בהפרשה של ריר, גיהוקים רבים, בחילות, חוסר תאבון, מצבי דיכאון, מצבי חרדה, עייפות, גזים ועוד. עוצמת הסימפטומים ותדירותם משתנה, ולרוב האבחנה של המחלה היא לאחר תלונות ממושכות המצביעות על הסימפטומים שצוינו

מצבי השלשול והעצירות לסירוגין, שאופייניים לתסמונת המעי הרגיז, עלולים לגרות את פי הטבעת ולגרום להופעת טחורים. הכאב, אי הנוחות והירידה באיכות החיים, עלולים להותיר השפעה נפשית משמעותית. 3 מתוך 4 מהחולים בתסמונת יחוו לכל הפחות התקף דיכאון אחד, ויותר ממחצית החולים יסבלו מהפרעת חרדה כללית. החרדה והדיכאון בתורם, עלולים להחמיר את התסמינים, והמצב עשוי להגיע לכדי הידרדרות מתמשכת.

לרפואה הקונבנציונאלית אין דרכים מועילות ועמוקות לריפוי התסמונת, מלבד טיפול תרופתי סימפטומטי. למקרי עוויתות מעי, רושמים הרופאים תרופות נוגדות התכווצות, למצבי שלשול יינתנו נוגדי שלשול ולעצירות – תרופה בשם זלמק, אשר מעודדת את פעילות המעי. במידה והחולה סובל גם מחרדה או דיכאון, יומלץ על טיפול תרופתי פסיכיאטרי.

 

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על הטיפולים הטבעיים בתסמונת המעי הרגיז, ועל דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. סובלים מתסמונת המעי הרגיז? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-2811041 לתיאום מועד לטיפול.

בעיות מטופלות

הטיפול בתסמונת המעי הרגיז עונה למעשה על מגוון בעיות הקשורות בתופעה, שמפריעות לתפקוד תקין בחיי היומיום ומשתנות בעוצמתן מאדם לאדם. למשל: נפיחות בבטן, כאבי בטן והתקפי כיווצים, תשישות, צואה רירית, בחילות, צריבות, ריבוי גזים, שינויים קיצוניים במצבי הרוח, תחושת צרבת, חרדה, לחץ, שלשול, עצירות ועוד. בהתאם לתלונות המטופל והסימפטומים שהוא חווה, אנו מבינים את שורש הבעיה ומעניקים טיפול מקיף שמטרתו לשקם את תפקודו הטבעי של הגוף ולחזק את המערכת החיסונית.

יתרונות הטיפול

לטיפול ברפואה טבעית כמענה לתסמונת המעי הרגיז ישנם יתרונות רבים, ולהלן החמישה העיקריים:

  • הטיפול מעניק מענה לבעיות נסתרות הקיימות במערכת הפנימית של הגוף, שאינן מתגלות לרב דרך בדיקה ו/או טיפול של הרפואה המערבית.
  • הטיפול אינו מלווה בהחדרת חומרים כימיים או מלאכותיים אל הגוף, ולפיכך נקי מתופעות לוואי.
  • המענה הרפואי מותאם באופן פרטני לכל מטופל.
  • הטיפול מבוסס על שילוב בין מערכות שונות של הגוף: מערכות פנימיות, פיזיות ונפשיות, ולפיכך פועל לטפל בצורה מקיפה בחוסר התקינות שמביא לתסמונת המעי הרגיז.
  • הטיפול הטבעי מסייע לשקם את מערכת העיכול, להרגיע את הסימפטומים ובנוסף מהווה לעיתים טיפול מניעתי לשלל בעיות אחרות שעשויות להתפתח במידה ולא מודעים להן.


נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.