parallax background

טיפול באקנה

מגוון טיפולים לשיפור והחייאת העור מחדש!אקנה היא בעיית עור הנפוצה בעיקר בקרב בני נוער, אך תוקפת גם אנשים בגילאים מבוגרים יותר. אומנם התופעה אינה פוגעת בבריאות באופן חמור, אך מדובר בנגע לא נעים, שפוגע במראה הפנים, וכתוצאה מכך עלול להוביל לביטחון עצמי ירוד ורגשי נחיתות.

על הבעיה

בשלבים הראשונים של אקנה, נוצרת חסימה בפתח זקיק השערה שבדרך כלל מתרחשת עקב הצטברות של תאי עור מתים. אותה הצטברות גורמת גם לעלייה בכמות החלב (Sebum) אשר בבלוטת החלב, שכן החלב לא מתנקז עקב חסימת הפתח. פצע זה נראה שחור מבחוץ, ומכונה "קומדון". לאחר מכן, חסימת הפתח הופכת מוחלטת, כאשר כל החלב נמצא מתחת לעור. בשלבים מאוחרים יותר, חיידקים הנמצאים בבלוטת החלב "משתגעים" בגלל חסימת הפתח, ומתחילים להתרבות בקצב מסחרר. בניסיון לפתור את הבעיה, הגוף מגיב כאילו ישנה דלקת, ומזרים כדוריות דם לבנות אל בלוטות החלב. כתוצאה מכך, נוצר פצע אדום בעל תוכן מוגלתי המעיד באופן ברור על נוכחותה של תופעת אקנה.

הופעתן של מוגלות או אפילו קומדונים יכולה להעיד על התפתחות אקנה. כמו כן, ניתן להבחין באזורים שונים שבהם תופיע אקנה, למשל באזור הצוואר, הגב והפנים.

הרפואה המערבית מציעה שלל דרכי התמודדות עם אקנה, כאשר דרכי ההתמודדות נבחרות בהתאם לשלבי האקנה. אקנה קלה תטופל בבנזואיל פרוקסייד, אקנה ברמה בינונית תטופל כמו אקנה קלה בשילוב עם תרופות המכילות נגזרת של ויטמין A. אקנה קשה תטופל בתרופות מתקדמות יותר מסוג זה. לתרופות אלו עשויות להיות תופעות לוואי כגון גירוי בעור או דלקות בעור, בעוד אחרים עשויים לסבול מרגישות יתר לתכשירים מבוססי בנזואיל פרוקסייד.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על האקנה ועל דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. סובלים מאקנה? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-2811041 לתיאום מועד לטיפול.

בעיות מטופלות

הטיפול הטבעי באקנה, מסייע במניעה וריפוי של מגוון בעיות ומחלות:

  • מתחים גופניים ונפשיים
  • שיפור מראה העור
  • טיפול בפצעונים קיימים ומניעת צלקות
  • שיפור האיזון הכללי של הגוף והנפש

יתרונות הטיפול

לטיפול הטבעי באקנה יתרונות משמעותיים רבים:

  • בניגוד למרבית התכשירים והתרופות הקונבנציונאליות לאקנה, הטיפולים הנם טבעיים לחלוטין ונטולי תופעות לוואי.
  • הטיפול תומך באימוץ הרגלי תזונה וחיים בריאים יותר, ומטפל לא רק באקנה, אלא גם במתח ובחוסר האיזון שמעוררים את התפרצות הפצעונים.
  • הטיפול מסייע לאזן את הגוף כולו, עובד עמו (ולא נגדו), ולכן גם תורם לחיוניות ולהעלאת רמת האנרגיה הכללית.
  • לימוד של דרכי התרגעות והרפיה מקנים למטופל כלי ריפוי עצמי רב עוצמה להתמודדות טובה יותר עם מצבי מתח בחיים ומניעתם.


נשמע מעניין? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם עם פרטים בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.