parallax background

הידעת? עצירות גורמת לכאבי ראש כרוניים!אנשים רבים מעבירים את חייהם עם כאבים, מיחושים והפרעות אחרות וככל שחולף הזמן הם מוכנים מבחינתם להמשיך. הגוף לומד להסתגל ואנו לומדים לחיות עם הכאבים. כאבי ראש למשל, מטרידים רבים מאיתנו על בסיס קבוע, כמעט יום יומי, כשבמקרים רבים הסיבה לכך קשורה לעצירות, רעילות כללית בגופנו וחוסר בשתיית מים. אנו זקוקים במקרים כאלה ליד מכוונת ומבט מעמיק על בריאותנו ואורח חיינו על מנת שנוכל להתאושש ולצאת לדרך חדשה. כך היה גם לניצה בת ה-47 וזהו סיפורה ממנו ניתן ללמוד על התופעה ודרך הטיפול בה.

למדה בדרך הקשה

ניצה בת ה-47, למדה על הקשר שבין העצירות הכרונית ממנה סבלה מספר שנים לבין כאבי הראש שהחלו להופיע לאיטם. תוך כדי למידה והתפכחות שיפרה ניצה את בריאותה, הרגלי התזונה ויצאה לדרך חדשה…

במשך שנים, סבלה ניצה מעצירות. עם הזמן, למדה ניצה להתמודד עם התופעה בדרכה שלה. לעיתים הסתייעה באמצעים טבעיים שהומלץ עליהם בעיתון או בבית המרקחת ולעיתים, כשרמת הסבלנות שלה הייתה פחותה, רכשה אמצעים משלשלים בכדי למצוא פתרון מהיר.

מעולם לא הקדישה ניצה לתופעה מחשבה ותשומת לב ראויים וכדרכו של עולם למדה להתרגל לעצירות ולחיות את חייה כאילו הייתה גזירה משמיים ובלתי ניתנת לטיפול.

אם לא תברר זה לא יגמר

עצירות, כמו גם תופעות וסימפטומים בריאותיים נוספים, אינה חולפת ואינה נעלמת אם לא מטפלים בה. ככל שחלפו השנים הבינה ניצה כי העצירות הופכת להיות קשה יותר ועקשנית. אמצעים שונים, אשר במשך שנים נתנו לה הקלה, הפכו להיות בלתי יעילים לחלוטין. השפעתם של הכדורים המשלשלים שנהגה ליטול מפעם לפעם, הלכה ופחתה ולכן נאלצה ניצה ליטול אמצעים חזקים יותר ובמינונים גבוהים יותר.

הנורה האדומה נדלקה עבורה כשהחלו להופיע כאבי ראש טורדניים. כדרכה, נהגה ניצה בכאבי הראש כפי שנהגה בעצירות. בתחילה, כאילו היו תופעה חולפת ולכן יש לטפל בכאבי הראש באופן נקודתי, על ידי מנוחה ומשככי כאבים.

כאבי הראש הלכו והתגברו, מפעמים בודדות במהלך החודש הפכו הכאבים לשכיחים הרבה יותר ודרשו התערבות של כדורים משככי כאב מספר פעמים בשבוע.

ניצה, כאישה רצינית ונבונה הבינה שהכיוון אליו הולכת בריאותה אינו הכיוון הנכון ודרושים לה מספר שינויים מהותיים באורח חייה על מנת לעלות על המסלול הנכון לבריאות משופרת.

להיות קשוב לסימני מצוקה של הגוף

עד מהרה למדה ניצה אודות הקשר הישיר בין מערכת עיכול בעייתית מאד ובין כאבי הראש הטורדניים שהופיעו לפתע בחייה. מטפל המתמחה בניקוי רעלים, סיפר לה כי כאבי הראש הללו משקפים מצב של רעילות יתר בגופה, רעילות אשר קרוב לוודאי הלכה והתעצמה ככל שבעיית העצירות הוזנחה ונותרה בלתי מטופלת.

ההסבר לכך היה פשוט מאד: הצואה הנה פסולת אשר מעובדת על ידי מערכת העיכול ומיועדת ליציאה מהגוף במהירות המרבית מייד כשהיא מוכנה לסילוק במעי הגס. הסיבות לחוסר היכולת להיפטר מן הצואה יכולות להיות רבות ומגוונות. עם זאת התוצאה תמיד זהה, הפסולת גורמת לרעילות, הרעילות הולכת ומתפשטת ונספגת שוב דרך מערכת העיכול למחזור הדם.

שנים רבות התנהלה ניצה בשלוות נפש מול התופעה שלא באופן מודע והשאירה את עצמה חשופה לנזק המצטבר של העצירות ולתופעות הלוואי. עודף הרעלים, באופן טבעי הלך והצטבר באזורים שבהם רשת הורידים והנימים צרים יותר ולכן הספקת הדם אל ומאזור הראש הפכה קשה יותר איטית יותר והתוצאה בדמות כאבי ראש בתדירות גבוהה לא אחרה לבוא.

חזרה לשגרה…

ארבעה חודשים לאחר שהחליטה ניצה לטפל בבריאותה באופן יסודי באמצעות ניקוי רעלים, חל שיפור ניכר. ראשית, בתחושה הכללית ולאחריו שיפור בחיוניות ובמצב הרוח.

הטיפול המקיף שהותאם עבורה היטיב מאד עם נושא העצירות, היציאות הפכו להיות סדירות הרבה יותר ולמעשה מאז ההריון הראשון שלה לא חוותה יציאות כל כך נוחות וסדירות.

עם השיפור הכללי במערכת העיכול חל שיפור בשכיחות כאבי הראש, מפעם ביומיים או שלושה, פחתה התדירות לפעמיים או שלוש בחודש. השיפור הדרמטי באיכות חייה גרם לניצה לרצות ולהאמין כי ההרגלים החדשים אשר סגלה לעצמה בחודשים האחרונים, הם המפתח שלה לשמירה על הבריאות ולשיפור באיכות החיים וההרגשה הכללית.סובלים מבעיה? מתלבטים לגביי הטיפול? השאירו פרטים ונציג של חברת וולנס יחזור אליכם בהקדם:


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.