מעוניינים לשמוע עוד על הטיפול ברפואת מגנטים? לחץ כאן!

רפואת מגנטים (MRT)

על הטיפול

הכאבים מסרבים לעזוב אתכם והמילה אנרגיה כבר לא חלק מהלקסיקון שלכם? הגיע הזמן להכיר את הטיפול במגנטים שעושה חסד עם מטופלים רבים ברחבי העולם. 

על הטיפול?

הרפואה האלקטרומגנטית הומצאה לפני 30 שנה בברית המועצות וארה"ב וזכתה בשנים האחרונות לתואר "רפואת העתיד" על ידי מדענים, חוקרים ורופאים, בשל יכולות הריפוי שלה ללא צורך בהתערבות פולשנית. השדה המגנטי גורם לתזוזה ומעבר של אטומי חמצן לתוך רקמות הגוף וקרומי התאים, ובכך מעודד החלמה ושיקום שלהם, כמו גם עלייה ברמת החמצן ושיפור תפקוד התא. הטיפול הנו בטוח, מבוסס מחקרים*, ללא תופעות לוואי  וניתן באישור משרד הבריאות בישראל.

לרשימת מחקרים חלקית הקליקו: https://goo.gl/ZYvkHW

איך זה עובד בעצם?

במסגרת התוכנית, המטופל מגיע לסדרת טיפולים מותאמת אישית ושוכב במכונה במשך 30-10 דקות. בזמן זה גופו מוקף באופן אחיד וברמות בטוחות בשדה המגנטי (בדומה למכשיר ה-MRI אך ללא קרינה מיותרת שאינה מועילה לתאים), בהתאם לפרוטוקול טיפול ספציפי לו.

מי מגיע לטיפולי MRT?

 אנשים המעוניינים לשכך כאבים, לייצב את לחץ הדם, להרגיש טוב יותר, להוריד נפיחות ושטפי דם, לשחרר שרירים מכווצים, לחדש רקמות, לאזן את הפעילות המטבולית בגוף, לישון טוב יותר, להפחית סטרס וכאלה המתמודדים עם נזקי שבץ מוחי, פגיעות נוירולוגיות, פגיעות סחוס, דלקות פרקים ואף עם גידולים סרטניים.

למידע נוסף וייעוץ השאירו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם או צלצלו עכשיו 9910*

טיפולים ומוצרים משלימים

דיקור סיני

צור קשר למחיר

אוזון (O3)

צור קשר למחיר

מעוניינים לשמוע עוד על הטיפול ברפואת מגנטים? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat