ניקוי רעלים: המפתח לדיאטה מוצלחת

עודף משקל הנה אחת מבעיות הבריאות הנפוצות בעולם. סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב שונות, פרופיל שומנים גבוה ומחלות רבות נוספות, קשורים באופן ישיר למשקל עודף. לפיכך, החשיבות שבשמירה על משקל מאוזן באמצעים נכונים ובריאים הנה מכרעת למראה, לתחושה האישית ולבריאות הגוף.

במחקר שנערך בנורבגיה ע"י המרכז להשמנת יתר בבית החולים ווסטפולד ואשר פורסם בחודש נובמבר 2010, השתתפו 139 בוגרים בטווח הגילאים 19-66.

המחקר בחן שתי שיטות שונות להפחתת משקל. הראשונה, תזונה נכונה, ניקוי גופני והתחדשות. השנייה, ניתוח ממשפחת "קיצורי הקיבה". במהלך שנת המחקר הראשונה, נרשמה ירידה מסוימת במשקלם של כלל המשתתפים. אצל מרבית המשתתפים, נרשם שיפור ברמות הסוכר, לחץ הדם, הכולסטרול ופרופיל השומנים. אולם, המשתתפים אשר טופלו באמצעות תזונה נכונה, פעילות גופנית והרגלים בריאים, לא סבלו מתופעות לוואי כלשהן וזאת בשונה מקבוצת המנותחים. על אף הירידה במשקל בקרב כלל משתתפי המחקר, אין כל ספק כי ירידה במשקל המבוססת על התחדשות, התאמות הרגלי חיים, תזונה נכונה ופעילות גופנית, עדיפה עשרות מונים על ניתוחים ופיתרונות רפואיים אחרים.

חשוב להתחיל בניקוי פנימי: סגנון החיים המודרני המשלב תזונה לקויה והרבה זיהום סביבתי (זיהום אוויר, חשיפה לשמש, כימיקלים שונים וכו') חושף את גופנו לרעלים מסוגים שונים. רעלים אלו מצטברים במערכות גוף שונות ומשפיעים לרעה על תפקוד הגוף. עייפות, בעיות עיכול, עצירות, כאבי ראש ותופעות מוכרות נוספות יהיו במקרים רבים תוצר של החשיפה הבלתי פוסקת לרעלים . גם היכולת לרדת במשקל ולשמור על משקל מאוזן לאורך זמן, מושפעת ישירות מעומס הרעלים על מערכת העיכול, הדם ומערכות נוספות. לפיכך ממליצים מומחים בעלי שם, על ניקוי רעלים, כשלב הראשון בדיאטה מוצלחת בריאה ונכונה. תחילתו של תהליך ניקוי הרעלים בפעולות ניקוי של מערכת העיכול . באמצעות תהליך זה, אנו מסייעים למערכת העיכול להיפטר משיירים, פסולת ורעלים שונים. פעולת הניקוי של המעי הגס בשיטת ההידרותרפיה, כוללת שטיפות עדינות ומועילות באמצעות מערכת ייחודית, מאפשרת למעי ניקוי פנימי אמיתי ולגוף כולו שיפור בפינוי פסולת ושיירים.

פעולה זו חשובה במיוחד והיא בעלת אפקט ממשי. כאשר מצטברת פסולת במעי, מביא הדבר להתפשטות האפשרית של רעלים בשאר מערכות הגוף ובכך גורמים לזיהום. תפקוד לקוי של המעי הגס אחראי לכ- 80% מכלל המחלות הקריטיות. השילוב בין תזונה לקויה, היעדר פעילות גופנית נכונה ומנה גדושה של מתח ולחצים, הנו מתכון מוצלח לכשל גופני.

המעיים – עובדות מעניינות

המעיים הם דמוי צינור ארוך וחלול. ראשיתם בסוף הקיבה והם נמשכים עד אל "פי הטבעת". החלק הראשון של המעיים מכונה התריסריון. מיד לאחריו נמשכים המעי הדק הנחלק לשני חלקים: הג'ג'ונום והאילאום. החלק האחרון של המעיים הנו המעי הגס, המורכב משישה חלקים: המעי האטום, המעי הגס העולה, המעי הגס הרוחבי, המעי הגס היורד, הכרכשת, החלחולת (רקטום) ופי הטבעת….

תהליך של ניקוי והתחדשות, עוצר את הסחף השלילי ויוצר אפקט של בריאות וחיוניות. כך אנו מאפשרים לגוף "לחזור אל עצמו". באמצעות ניקוי הרעלים, אנו משאירים מאחור שלל תופעות וביניהן גזים, נפיחויות, כאבי ראש, אלרגיות, ואף שינויים במצב הרוח והפרעות שינה. כאשר מערכות הגוף נקיות מרעלים, היפטרות מק"ג עודפים הופכת למשימה פשוטה בהרבה ועל כך יעידו אלפי מטופלים אשר התנסו והצליחו. מטופלים רבים אשר ביקשו "רק" להוריד קצת במשקל, קיבלו מתנה ייחודית בדמות חיוניות, אנרגיה ובריאות טובה.

חשיבות הייעוץ האישי: חשוב לזכור את החשיבות הרבה שיש להתאמה אישית של תוכנית הרזיה בריאה ונכונה . על אף שמדפי הרשתות מלאים במוצרים המבטיחים "הרזיה לכולם בן רגע", אין דיאטה אחת כמו גם סגנון חיים אחד המתאים לכולם. חברות תרופות ותוספי תזונה רבות, שואפות לייצר תשובה אחידה עבור כל אחת ואחד, אולם גוף האדם חושב אחרת. השוני בין אדם לאדם, חייב לקבל ביטוי בהתאמת תהליך של הרזיה בריאה ונכונה. לפיכך, חשוב להתאים באופן אישי דיאטה של בריאות. תוכנית אישית, המבוססת על ליווי מקצועי ומותאמת בדיוק לצרכים האישיים. ההתאמה האישית הכוללת את תוכנית הניקוי וההתחדשות מבטיחה סיכויי הצלחה גבוהים באופן משמעותי.

רוצה להגיע למרכז ולהיוולד מחדש? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat