מה אומרים הרופאים על קולון הידרותרפיה

יתרונות טיפול קולון הידרותרפיה בריפוי מצבים בריאותיים:
סקירה רפואית.

בעשרים שנים האחרונות ניכרת תנופה בשימוש בטיפול ניקוי המעיים במים נקיים, הקרוי הידרוקולוניקס.

טיפול הידרו קולוניקס ניתן ללמידה בכ -18 בתי ספר ברחבי העולם. בתי הספר מאושרים על ידי האגודה הבין לאומית I-ACT.

שיטת הטיפול ידועה כבר משנת 1905 בארצות הברית ובקנדה, אך השיטה והמכשור עברו פיתוח ונרשמו כיעילים לשיפור מצבים בריאותיים, במשרד הבריאות האמריקאי F.D.A

מרפאים רבים מתחום הרפואה הקונבנציונאלית והרפואה הטבעית ביססו את העובדה על יעילות הטיפול על סמך ממצאים קליניים של לקוחותיהם.

במסמך זה אתאר את ממצאיהם שנערכו ב 30 שנים האחרונות ,

להלן הסקירה,

ד"ר ארתור אי. בראוור, ראומטולוג מניו גרזי מלמד שטיפול הידרו תרפיה משחררת מהמעיים חומרי פסולת מצטברים העלולים להיספג בגוף באם היו נשארים בגוף.
אם היתה ספיגה של רעלים בגוף היא הייתה משפיעה על יתר מערכות הטיהור בגוף כגון הכבד, הכליות, העור והריאות.

כמות הרעלים שמתאכסנים על פני כל רקמות הגוף ותאיו יוצרים מצב שעלול לגרום למחלות הבאות:

אלרגיות, אקנה, שכחה, שיער שביר, קור בכפות הידיים והרגליים, עצירות, מעיים עצבניים, בחילה, כרס נפוחה, כאבי שרירים, פריחה בעור, פיגמנטציה, דלקת מפרקים, הפרעות ריכוז, לחץ דם גבוה, ציפורניים שבירות, קוליטיס, פיברומיאלגיה, פצעים בפה, מחלות עצבים היקפיות, כאבי מפרקים, חשיפת רעלים סביבתית, חשיפה רעלים תפקודית, אסתמה, ריחות גוף, עייפות כרונית, עיוותי מעיים, מגרנות, תרשת נפוצה, כיב קיבה, וכאבי חזה.

שמירה על היגיינת הגוף וטיפול בבעיות בעיכול, על ידי ניקוי פנימי במים נקיים, ביותר ידועה כבר מתקופת מצרים הקדומה עדות כזאת קיימת על גבי נייר פפירוס האברס מהמאה ה 14 לפני הספירה טיפול בעשרות אנשים אשר סבלו מכאבי בטן ובעיות במעיים כמו עצירות, שלשולים וגזים.

בעידן המודרני היה זה ד"ר John Harvey Kelloge M.D ממישיגן ארה"ב, הידוע גם כממציא ארוחת הבוקר קורנפלקס שהניח את אבן היסוד לטיפול בשיטה זו.

ד"ר קלוג כתב במגזין של התאחדות הרופאים האמריקאי על יעילות השימוש בטיפול לאחר שצבר עדויות משמעותיות להצלחת הטיפול בקהל לקוחותיו.

מאז התפתחה השיטה ושגשגה וקבלה תמיכה רפואית ברחבי העולם כטיפול משלים המסיר פסולת מטבולית מהמעי הגס בשימוש בחומרים טבעיים בלבד.

" בלי כל הסתייגות , הייתי רצה לראות שטיפול זה יהפוך לטיפול ממוסד בעבור בעיות גסטרו – אינטסטינליות" ד"ר סמית

ד"ר ליאונרד סמית גסטרולוג המומחה לניתוחי בטן ומעיים מג'יינסוויל פלורידה. הוא מנתח סרטן המעי, דלקות תוספתן, טחורים וכירורגיה כללית.

על פיו, ניקוי המעי הגס במים, כהכנה לניתוח היא הדרך הטובה ביותר לריפוי החולה ומאפשרת לו להימנע מתופעות לוואי שנובעות משימוש בנוזל קדם ניתוח Colon-Go-Lytely, הגורם לבחילות, הקאות, שלשולים, התכווצויות בטן ועוד.
לפיו, במקרים רבים של מחלות מעיים ישנה עצירות כרונית הגורמת להרעלה (טוקסמניה) כללית ובמיוחד אצל חולי סרטן. המלצתו שחולים העוברים טיפוליי כימותרפיה יעברו גם מספר רב של טיפולי הידרוקולוניקס בכדי לשחרר רעלים בכדי שיישארו ברמה מינימאלית בגוף בתהליך הריפוי. זאת בנוסף לטיפול תזונתי שעשיר בסיבים.
מאוסף העדויות שלו עולה שהטיפול עוזר בשיכוך הכאב והחזרת התיאבון.

מעבר לטיפול בחולים המלצתו היא גם שאנשים בריאים יעברו טיפולים מידיי מספר חודשים כדבר יקר ערך עבורם. כך יוכלו לאמוד את השיפור המשמעותי בהרגשה הטובה כאשר המעיים נקיים מפסולת מכיוון שעובדה היא שרוב בני האדם בעולם המודרני אינם מתרוקנים באופן מלא. דבר שיש לו השלכות מזיקות על הבריאות.

"אנשים אשר עוברים טיפול קולון הידרו תרפיה כטיפול מונע מחלות, מופתעים לגלות כמה פסולת יוצאת להן מהגוף במהלך הטיפול".

הטיפול מבוסס על הרפואה הטבעית והתגלה כטיפול מצוין ויעיל בבעיית העצירות.
כאשר אדם סובל מעצירות, אין לו למעשה תנועת מעיים. בטיפול הידרו קולוניקס,המטפל מכניס מים דרך פי הטבעת למעי הגס תוך הקפדה על מדדי לחץ וטמפרטורת מים.

ד"ר פול פלשנר, מנתח כירורגי ומומחה לרפואת חירום מווסלי מסצ'וסטס טיפל באנשים שסבלו מעצירות כרונית. דבר שהוביל לאי איזון פלורת המעיים ובבדיקת צואה הוא מצא פתולוגיות הקשורות להימצאות בקטריות, פרזיטים ואורגניזם משותפם אצל מטופליו.

"מחלות רבות נגרמות מאי איזון בפלורת המעיים, מחלות חיסוניות, אלרגיות, טרשת נפוצה ועצירות" .

בכדי להקל על מטופליו, בנוסף להדרוקולוניק הוא גם מטפל בתוספת תוספי תזונה צמחיים ודיאטה מתאימה.

ד"ר פלשנר מתאר מקרה של ילד בן ה 8 שמו טומי.
לטומי הייתה פעולת מעיים אחת לשבוע ומצב זה למעשה הינו עצירות כרונית.
הוריו שזיהו את הסכנה להרעלה הנובעת מכך החלו להתייעץ עם רופאים מומחים אשר הפנו אותו לבדיקות קולונוסקופיה שלא העלתו דבר המעיד על פתולוגיה ועל הרקע הזה הם הגיעו אל ד"ר פליישנר.

הטיפול במקרה של טומי היה ברפואה טבעית בלבד וכלל טיפוליי הידרוקולוניקס עם מים טבעיים, טיפול תזונתי, תוספי תזונה, תוכנית פעילות גופנית קבועה, הנחיה להשקיית הגוף במים כך שכל הפעולות הללו ישפרו את פלורת (צמחיית) המעיים ולבסוף תהיה לו יציאה קבועה והוא יבריא. כך היה.

השפעת הטיפולים הטיבה עם הילד והייתה דרמטית. תוך שישה חודשים הוא חווה תנועת מעיים רגילה וטבעית ותוצאות הטיפול הושלמו ומאז מידיי פעם הילד עובר ניקויים כאלה כתהליך מונע והמלצה זו קיימת עבור כולם.

ד"ר שארמה שרדה הינה רופאת משפחה, בניו ג'רזי, וב 26 שנים האחרונות היא מטפלת באי איזון פלורת המעיים שגורמת לעצירות, שלשולים התכווצויות בטן, אלרגיות כמו כן במחלת כבד אפטייטס.

ד"ר שארמה מטפלת בגישה הוליסטית אשר רואה באדם מכלול שלם. בטיפוליה היא משלבת בין היתר גם מסאז', ריפוי בדיקור, תוספי תזונה ובקולון הידרו תרפיה.

בדרך זו היא טיפלה באשה בת 42 בשם פליסיה, מורה בבית ספר יסודי אשר סבלה מעצירות כאמור שהיא חוסר בתנועת המעיים ויציאה פעם לשישה ימים וכתוצאה היא סבלה מנפיחות בבטן, עייפות, כאבי ראש והתכווצויות. לאחר סדרת טיפוליי הידרוקולוניקס ותוספי אנזימי עיכול לתזונה היא הבריאה.

מקרה נוסף הוא של אישה בת , 50 שרה אודרי שמה. היא סבלה מאי איזון פלורת המעיים ופטריית הקנדידה דבר שגרם לה לשלשולים ועצירויות לסירוגין.
בטיפול הקולון הידרו תרפיה היא נוכחה לראות פטריות קנדידה לבנות צפות דרך הצינור השקוף אל האקווריום השקוף של מכונת הטיפול. תוצאות הטיפול היו טובות והיא נרפאה, חזרה לה תנועתיות המעיים פעמיים ביום.

ד"ר מייקל גרבר כבר 25 שנים מטפל בשיטה זו והוא מעיד
שהמושגים הבסיסיים של השיטה לא השתנו הרבה אך המכשור השתפר באופן משמעותי ויעילותו רבה.
המכשור רשום ב F.D.A והוא בטוח לשימוש. הוא כולל בקרת טמפרטורה לערבוב מים ושסתומים למניעת זרם נגד כיווני. כמו כן הוא כולל חיישנים למדידת בקרת לחץ ובקרת קור וחום, ויחידת ניקוי כימי עצמאית. יחידות לטיהור מים לרוב מהוות אף הן חלק מן המכשור החדיש. בנוסף משתמשים בצינורות רקטום חד פעמיים לשמירה על סטריליות.

הטיפול מאפשר ניקוי על ידי החדרה מבוקרת ועדינה של כמות מים קטנה מפי הטבעת וריכוך הפסולת היבש (כמו חוקן), כך שהיא תישטף החוצה מהגוף. על פעולה זו ניתן לחזור פעמים רבות.

באמצעות טיפול הקולון הידרו תרפיה ניתן לצמצם היפרפלסיה פרוסתטית שפירה.
ד"ר אמיל סאיי אורולוג ממצ'יספיק וירגינייה ,במהלך ששת עשורי פעילותו הוא עזר למאות גברים בטיפול וריפוי בבעיות הקשורות ב BPHD ובפרוסטטיס.

כך טיפל בג'ושוע הינרמן, מנהל בכיר בחברת ורג'נייה כימיקלים שסבל מגידול בלוטת הפרוסטטה (היפרפלסיה פרוסטטית שפירה BPHD ). במשך ארבע שנים התפשטו הסימפטומים והגיעו לממדים שהפריעו לו למלא את תפקידו בחברה. הלחצים בנתינת שתן בשעות הלילה (נוקטוריה) באו בכזאת דחיפות שמר הינרמן היה עייף במהלך פגישותיו העסקיות במשך היום והוא הרגיש בכל עת שהוא נרדם.

ד"ר אמיל סאיי מסביר שהקשיים הרפואיים הקשורים במצב זה נגרמים בשל שרירי בטן חלשים ורכים ולכן הלוקים במצב רפואי כזה סובלים מלחץ רב על השלפוחית באופן קבוע. הפרוסטטה לוחצת על שלפוחית השתן וכך נשאר פתח צר מאוד לזרימת השתן ולכן השלפוחית נשארת מלאה. במהלך הטיפול מתפנה מקום רב בגוף כי מתפנה הפסולת,
דבר שמקל על מתן השתן בכל מקרה כי יש פחות לחץ כעת.

בטיפולו בחולים אלה ד"ר סאיי נעזר בהידרותרפיה שכן הוא עוזר לפיו באופן ברור לתפקודה של השלפוחית הגברית ושל איברי הפרוסטטה.
הוא מורה לטפל במרווח של שבועיים, שלוש פעמים תחילה, ולאחר מכן פעם בחודש לתקופה בלתי מוגבלת.

טיפול הידרו תרפיה לשיפור בריאותי של חולי סרטן:

האונקולוג ד"ר דאגלאס ברודי מנוודה מטפל בדרכים נוספות שמשלימות את הטיפול הקונבנציונאלי כמו בהומיאופתיה וגם בטיפוליי הידרוקולוניקס אשר כפועל יוצא גם יוצר השקיה של רקמת המעיים. הטיפול מסייע לחזק את המערכת החיסונית ובמיוחד בטיפול בסרטן ומחלות ניוון אחרות שזה חשוב כל כך.
ד"ר ברודי מצא שיפור רב ושינוי מהותי בחולייסרטן הכבד אך גם בכל גידול פנימי אחר.

ד"ר ברודי קובע שטיפול הידרוקולוניס יעיל יותר ורב עוצמה בהשפעתו מחוקן שכן הוא מנקה ביסודיות את כל המעי הגס ולא רק את החלק התחתון של המעי כפי שקורה מחוקן רגיל והוא קובע שטיפול הידרוקולוני היא השיטה הטובה ביותר לניקוי וטיהור רעלים מהמעיים.

טיפול בהרעלה בשל חשיפה לשתלי חזה מסיליקון .

ד"ר ארתור איי. ברוואר, אשר כתב את הספר "הרמוניה הוליסטית" מפעיל מרפאה לרימטיזם בלונג בראץ' ניו ג'רסי
ב 24 שנים האחרונות הוא טיפל בלמעלה מ 500 מקרים של נשים מרחבי העולם אשר סבלו מהרעלה עקב השתלת חזה מסיליקון.

הוא העיד בפני הקונגרס האמריקאי וייעץ למשרד הבריאות F.D.A ולמנהל רפואת הנשים בבית הלבן וגם בפני האומות המאוחדות שאכן טיפול קולון הידרו תרפיה עוזר לסלק את רעלי הסיליקון מהגוף.

בעקבות השתלת הסיליקון, מיקרו מולקולות של סיליקון מטיילות בממבראנה באמצעות אוסמוסיס ומתפזרות בגוף דרך מערכת הלימפות.
הוא מסביר וכך עלולה להיגרם הרעלת סיליקון שאינה תלויה בקרע בשתל אלא מתחילה מיד עם ההשתלה. במילים אחרות,

ד"ר בראוור מסביר שלמרות שרקמות הקישור או הקולגן בגופו של כל אדם נזקקים לסיליקון כמרכיב חיוני בכדי להעניק לגוף מבנה ארכיטקטוני נכון כמו בגידים, נרתיקיי עצב, שרירים וכו' ולמרות שסיליקון הוא הדבק שמחבר את רקמת העור ומעניק נפח לאיברים, מווסת ומשדר אותות בגוף ופועל כחלק אינטגראלי של המטבוליזם והפיזיולוגיה של הגוף למרות כל זאת כאשר הסיליקון ניתן בעודף כתוצאה משתלי חזה דולפים והוא נדבק ומאוחסן בתוך רקמות הקשור. והתוצאה במצבים כאלה הינה כאבי פרקים, יובש בעיניים, עייפות שכחה, פריחה בעור ופיגמנטציה, כאבים בחזה, אי סיבולת של תרופות, רגישות לריחות של ספריי למיניהם.

לטענתו טיפול הידרו תרפיה הוא הטיפול היעיל ביותר, ורב עוצמה יותר מגישות אחרות הפועלות כמטהרות כמו ארובדה (ayruvedic ), היפר תרמיה, אמבטיות אדים, סאונות, טיפול בחמצן וטיפולים מבוססי אנרגיה כגון רייקי וצ'יקונג. בנוגע לגישה של דיאטות הן מניעתיות כלמור שהן נועדו להוריד את הפציינט ממאכלים מעובדים ולתת לו במקום אוכל אורגני.

הידרו תרפיה זה כמו לנקות לזניה ממחבת האפייה.

ד"ר פמלה וויטני מטפלת ברפואה טבעית ומנהלת חינוכית במכון הבריאות של ניו אינגלנד , מתארת שהידרו תרפיה זה כמו לנקות לזניה ממחבת האפייה.

על מנת לנקות פיירקס מלזניה דבוקה משרים בה מים כל הלילה. כך מוצאים שלמחרת קל יותר לשטוף אותה. כך גם בטיפול הידרו תרפיה המנקים את פנים המעיים באותה הקלות. בהידרו תרפיה הדפנות הפנימיות של המעיים נשטפות במים באופן קבוע, וכך כמות מיותרת של ליחה וכן שאריות ישנות של צואה שבתוכם מתקיימים בקטריות, פרזיטים, כיסיי פיטריות מסוג קנדידה אלביקנס וחומרים פתולוגיים אחרים.

עוד היא גורסת שטיפול הידרו תרפיה אחד הוא שווה ערך ל 20 חוקנים.עוד היא אומרת שמה שאנו אוכלים, כמו אוכל מעובד, לחם, פסטות, סוכרים ועוד הם נדבקים למעי הגס כמו דבק והופכים לכמעט בלתי ניתנים לעיכול. אחד המקורות העיקריים לאלרגיה לחיטה ומוצרי קמח אחרים הוא קמח זה שהופך למעין עיסה יחד עם הרוק. דבק זה נדבק לדפנות המעי הגס ועוצר את קצב המטבוליזם. כתוצאה מכך תתפתח עצירות דלקתית ולכן הקפדה על תזונה מכונה היא הכרחית על מנת לקיים אורח חיים בריא.

האגודה הבין לאומית להידרו תרפיה I-ACT הממוקמת בסאן אנטוניו, תחת הרישום והפיקוח במשרד הבריאות האמריקאי F.D.A, מגדירה על פי ממצאים רפואיים שבעזרת הטיפול ניתן להוציא פסולת מהמעי הגס באופן בטיחותי וללא שימוש בתרופות. אופן הטיפול הינו בהחדרת מים מסוננים וטהורים בפיוח של טמפרטורה, אל תוך המעיים כך שהפסולת תתרכך ותשתחרר מהגוף על ידי תנועת המעיים. תהליך הזרמת המים מתבצע בדרך כלל מספר פעמים כל טיפול.
הטיפול מתלווה לטיפול תזונתי ולהשקיית של הגוף במים וההמלצה היא גם לעשות פעילות גופנית.

ד"ר וו.ג'ון דיאמונד, אחד ממחברי הספר "המדריך המלא לטיפול בסרטן בעזרת רפואה אלטרנטיבית, טוען שטיפול ניקוי המעיים במים והשקייתם הם טיפולים רגילים וטובים שמרפאים עצירות כרונית או בעיית פטריות במעיים ופתולוגיות נוספות. טיפול זה מעודד את תפקוד הכבד ומנקה את הפסולת שנדבקת לריריות.

פציינטית בשם קונסטנס אוברמאקר, אישה זו בת ה 46 הייתה היסטוריה ארוכה בשימוש באנטיביוטיקה נגד סינוסיטיס כרונית אשר הוא טיפל בה, הייתה מכורה לסוכר והתפריט היומי שלה היה מורכב מכמות גדולה של מפחמימות ומעט מאוד חלבונים או שומנים. היא סבלה ממגוון סימפטומים כמו עייפות, מיגרנות, מחזור לא סדיר, עצירות כרונית, כאבי בטן ופטריות שגדלות במעיים לפי בדיקת EAV ( electrocupunture to voll )
נוכחות הפטריות אושרה על ידי דגימת צואה, בדיקות דם לנוגדי פטריות ובדיקת רקמות.

על פי עדותה של ד"ר דיאמונד, הייתה זו התוכנית היחידה שעזרה לדב' אובראמאקר בתדירות של שלוש פעמים בשבוע בנוסף לטיפול תזונתי ונטילת תוספי חיידקים ידידותיים מסוג פרוביוטיקה. שהיה מבוסס על חלבונים בעקרו. ובתוך חודש שלם היא התאזנה. תנועת המעיים שלה חזרה היציאות שלה חזרו להיות סדירות, המחזור החודשי שלה חזר, המיגרנות נעלמו.

ד"ר ג'ניט בטי, מאוניברסיטת באסטיר , ומדריכת הידרו תרפיה ב25 שנה האחרונות, היושבת ממסצ'וסיטס, טוענת שהטיפול הטוב ביותר במעיים דחוסים. ולמרות שהיא מתמקדת בהיבטים הגסטרו-אינטסטיליים של השימוש בהידרו תרפיה , היא גם מוה עליו בטיפול באלרגיות, דלקות מפרקים וביות בריאות אחרות.
הטיפול האידיאלי שהיא ממליצה עליו הוא טיפול של בין ארבעה לשמונה שבועות היא תקופה הנדרשת כדי לנקות את הרעלים מהכבד. להלן קורותיו של מקרה טיפוסי: פציינטית בת 36, בשם סינטייה מאנג'י, סבלה ממספר הריונות אקטופיות אשר גרמו למספר הפלות טבעיות ונגמרו באנדומטריוסיס כרוני ( endometriosis ). הטיפול באנדומטריוסיס היה חייב להיות ללא התערבות ניתוחית בשל הניתוחים הקיסריים אשר היא עברה בעבר ואת הכאב שבמצבה ד"ר בטי ריפאה על ידי טיפול הקולון הידרו תרפיה. הכאבים פחתו ולא נגרמה לה עצירות.

פרופסור ג'יימס פי.קרטר ממאנדוויל לואיזיאנה, הינו ראש המחלקה לתזונתה בבית ספר לרפואה באוניברסיטת טוליין..והוא מטפל בדיסביוסיס שהיא היגיינת מעיים נמוכה, כשלוש פעמים בשבוע. כמו כן הוא משלב את הטיפול לטהר את הגוף מרעלים וטיהור הכבד בנוסף לשימוש בשתיית מלחי אפסוס.
פרופסור קרטר מעיד שהידרו תרפיה הינו טיפול מטהר הטוב לניקוי כתוצאה מהתמכרויות מאלכוהול וסמים וכל חומר אחר שמצטבר ברקמות. הוא טוען שהאיזון הנרכש מטיפול זה מוריד כל חשק לשימוש בסמים ואלכוהול.

הפניות –
טיפול הידרו תרפיה ניתן ללמידה בכ -18 בתי ספר ברחבי העולם. בתי הספר מאושרים על ידי האגודה הבין לאומית I-ACT הנמצאת בכתובת ת.ד 461285, סאן אנטוניו, טקסס 78246-1295 מספר טלפון 210-3662888, פקס- 210-3662999, אימייל iact@healthy.net , אתר אינטרנר www.i-act.org

www.i-act.org

http://www.tldp.com

About Gabriel Cousens, MD

http://www.tldp.com/issue/11_00/mjr.htm

http://www.coloncleansetoronto.ca/testimonials/\

http://www.zoominfo.com/p/Pamela-Whitney/52346529

http://www.health2o.net/colon.htm

CBD Gummies for Pain – Top CBD Infused Gummy Bear Reviews

http://gerbermedical.com/about-us/

http://www.renointegrativemedicalcenter.com/doctor-brodie.html

http://www.cancure.org/11-list-of-clinics-in-the-united-states-offering-alternative-therapies/clinics-outside-of-the-us/25-dr-douglas-brodie-md

http://www.arthurebrawer.com/about-the-doctor.html

https://books.google.co.il/books?id=jOtxQgAACAAJ&dq=an+alternative+medicine+definitive+guide+to+cancer&hl=iw&sa=X&ved=0ahUKEwjEgPnm1YjLAhVLsxQKHVsXC-UQ6AEILjAA

רוצה להגיע למרכז ולהיוולד מחדש? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat