אופיר – מטופל במרכז

שמי אופיר, ואני שמח לספר על החוויה המעוררת לחיים שחוויתי במרכז WELLNESS...

לאחר שנים רבות של עבודה בחברות היי-טק ומוסדות פיננסיים שונים בארץ ובעולם, ובעודי חושב שאני חי חיים בריאים ככל שאפשר, הגעתי למרכז לאחר שאישתי טופלה בחיידק הקנדידה והבנתי את היכולות הנדירות והמיוחדות של המקום להבריא ולהתוות אורח חיים נכון ובריא.

מטרת הגעתי הייתה לטפל בפסוריאזיס שהתפשט לי על העור ושום טיפול קונבנציונאלי או טבעי לא עזר לי לפני להעלים את הפצעים על העור ולהרגיע את הנפש ולטעון אותה באנרגיות חדשות.

לטיפול הראשון, הגעתי לניל סאקר,  אשר קרא אותי כמו ספר פתוח והסביר לי איך במשך שנים גרמתי נזק לגוף שלי בכך שלא דאגתי לו ולא ניקיתי אותו. איך מקומות העבודה המודרניים של היום עושים עוול לגופנו וכמה שסביבתנו, האוכל, המשרדים, אופי החיים וכו' "מרעילים" אותנו.

הטיפול ,המענג עד מאוד של ניל, אשר כולל אבנים חמות, כוסות רוח, מכשיר המספק בו זמנית כמות של אלפי מסז'ים ועבודה על נקודות לחץ שונות בגוף ועוד בנוסף להנחיות על שתיית מים, תרופות טבעיות , שמנים נכונים וטובים לעור הגוף מלווה בפילוסופיה חכמה מרובת שנים על אורח חיים בריא ואיך "מאכילים" אותנו בתרופות כשאנחנו חולים ולעיתים מאוחר מדי לטפל לעומת תחזוקה שוטפת, בריאה ונכונה לטיפול מונע להרחקת חולי.

בהמלצתו, התחלתי גם בטיפולי קלינזינג (ניקוי) במרכז, טיפול מדהים של ניקוי הרעלים מהגוף על ידי הזרמת מים למערכת העיכול ושליפה של ה"פסולת" והרעלים אשר הגוף שלנו ,לרוב, לא יודע לשחרר לבד. בנוסף, ליווי צמוד של עדי סאקר (PHD) אשר עקב אחרי ההתקדמות ביחס אישי שאין כמוהו ושני לו, ע"י בדיקות הרעלים בחלקי הגוף השונים ובניית תפריט ייחודי התואם לפתרון הבעיה. תפריט זה, נתן לי להבין את הבעייתיות שיש היום באוכל הקנוי והמוכן ואיך במשך שנים התעשיות השונות "מאכילות" אותנו, תרתי משמע, ב"זבל". אוכל זה לא רק שמזיק לגופינו ואינו מתנקז גם אם גופנו בריא ומתפקד.

הטיפול המסור והמעקב אחר הוראות המטפלים השונים הביא לכך שנעלמו מגופי סימני הפסוריאזיס על העור ללא משחות ותרופות, ירדתי 7-8 ק"ג בחודשיים בלבד ללא מאמץ ספורטיבי, אני הולך זקוף, בריא ומלא באנרגיות להמשך הדרך.

רוצה להגיע למרכז ולהיוולד מחדש? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat