D-Mannose די מאנוז

הפתרון היעיל והטבעי לסיוע בטיפול ומניעת דלקות בדרכי השתן. די מאנוז בטוח לשימוש גם בילדים ונשים בהריון.

די מאנוז

מחיר: 159₪ 143 ₪ | 60 כמוסות

תיאור המוצר

די מאנוז, מולקולה טבעית, בעלת מנגנון ייחודי המונע מהחיידקים להיצמד אל דפנות שלפוחית השתן, מה שמנטרל את התפתחותן והתפשטותן מיידית וגם לטווח הארוך.

רקע כללי

דלקת רירית שלפוחית השתן היא הזיהום הנפוץ ביותר בדרכי השתן.
בין תסמיניה האופייניים:

 • צריבה בעת מתן שתן
 • תחושת מלאות השלפוחית
 • דחיפות ותכיפות במתן שתן.
 • כאבים, בד"כ באיזור גב תחתון
 • שתן עכור בעל ריח חריף
 • עלייה בחום הגוף
 • ולעיתים אף דם בשתן.

מלבד אי הנוחות, דלקת בדרכי השתן שאינה מטופלת עלולה להתפשט ולגרום לזיהום כלייתי. זיהום בדרכי השתן מתרחש כאשר חיידקים מוצאים את דרכם אל מערכת השתן הסטרילית. משפחת החיידקים המזוהה ביותר עם זיהום זה היא הE – קולי Escherichia coli)) , הנחשבת כחלק מהפלורה הנורמאלית במעיים ומקומה שם בלבד. התרבותה והצטברותה מחוץ למערכת העיכול מצביעים על זיהום. הגורמים לזיהום מגוונים- היגיינה לקויה, שימוש בקטטר, פגיעה עצבית, מגע מיני ועוד.
הקרבה בין מערכות השתן והצואה היא המאפשרת מעבר קל לחיידקים.

דפנות ה E- קולי מכוסות בבליטות קטנטנות דמויות אצבע (pili), קצות הבליטות הם קומפלקס של חומצות אמינו וסוכר (גליקופרוטאין) הנקרא לקטין (lectin). לקטינים אלו מאפשרים לחיידק להדבק לדפנות השלפוחית ודרכי השתן.

מנגנון פעילות

די- מאנוז הוא סוכר פשוט, דומה במבנהו לגלוקוז (סטראואיזומר של גלוקוז), המיוצר במידה מסוימת בגוף ונמצא באופן טבעי בשלפוחית השתן. ספיגתו איטית פי שמונה מהגלוקוז, חלקו הזעיר עובר מטאבוליזם בגוף, רובו עובר ישירות לזרם הדם דרך צינורות מערכת העיכול , מסונן דרך הכליות ומפונה דרך השתן. מבנהו המיוחד של ה D- מאנוז מתאים בדיוק לרצפטורים על פני ה pili של חיידקי גרם שליליים כ E -קולי, הנצמדים אליו בחזקה. היצמדות הלקטינים של החיידקים אל ה D- מאנוז עיקשת יותר מהיצמדותם לתאים האנושיים ויוצרת תצמיד, המורחק אל מחוץ לגוף ע"י השתן.

פעילותו של סוכר זה ידועה מזה עשרות שנים, החל משנות השבעים התפרסמו מחקרים המצביעים על מנגנון פעילותו הייחודי וחשיבותו הטיפולית.

לאחרונה התגלה כי D- מאנוז לא רק חוסם הצמדות החיידק אל דפנות שלפוחית ודרכי השתן ,אלא אף מסייע במניעת התפתחות מושבות החיידקים והתפשטותן.

למה לא אנטיביוטיקה?

הטיפול המקובל בדלקת שלפוחית השתן הוא אנטיביוטי, אולם כמו חיידקים פתוגניים רבים , חיידקי ה E -קולי עלולים לפתח עמידות מהירה לסוגי אנטיביוטיקה. שימוש ארוך טווח ותדיר באנטיביוטיקה יכול להוביל להפרת איזון פלורת הגוף בשל פגיעה בחיידקים הידידותיים ,הפרת האיזון יוצרת סביבה נוחה לחיידקים הפתוגניים לשגשג ולגרום להישנות הדלקת.

בטיחות

מאחר ודי מאנוז הוא חמר טבעי, שקיים בגוף ואינו עובר מטבוליזם בגוף הוא אינו משפיע על רמות הסוכר בדם. לשימוש בדי מאנוז אין תופעות לוואי והוא בטוח לשימוש לנשים בהריון וילדים.

ידידותי – אינו משנה את איזון המיקרופלורה הטבעית של הגוף.
אינו חומצי – אינו משפיע על חומציות הקיבה וחומציות השתן.

יתרונות המוצר

 • מהירות – ריכוזו בדם עולה תוך 30 דקות מרגע לקיחתו, פעולתו מיידית ,עוד באותו היום.
 • יעילות – נקשר בצורה ספציפית ובעוצמה רבה אל חיידקי ה E- קולי.
 • עוצמה – עוצמת פעילותו חזקה פי 10 מעוצמת פעילות החמוציות.
 • טבעי –מיוצר ונמצא באופן טבעי בגוף, נמצא בטבע בפירות וצמחי מאכל שונים.

תכולה ורכיבים

בכל כמוסה 500 מ"ג די מאנוז.

הוראות שימוש

טיפול: 2 כמוסות כל 4 שעות
מניעה: 2-3 כמוסות ביום.
ליטול עם משקה לא ממותק או מים.

רוצה להגיע למרכז ולהיוולד מחדש? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat