Pro Diet Kit ערכת דיאטה מלאה

ערכת פרודיאט המעודכנת לשיטתו של ד"ר סימונס. תוצאות מדהימות.

ערכת פרו דיאט

מחיר: 749₪ 674 ₪

תיאור המוצר

הדיאטה מסייעת בפירוק והמסת השומנים המיותרים והמזיקים – הפיכתם לאנרגיה ויצירת אפקט הרזייה מרשים המלווה באיזונים חדשים בין המוח למערכת העיכול, תוך כדי הקניית כלים לחיים לתזונה נכונה.

השמנה – מגיפת המאה
בעיית השמנת היתר היא אחת הבעיות הכאובות והקשות ביותר לטיפול. ישראל נמצאת כיום ברשימת המדינות המובילות באחוזי ההשמנה אחרי ארה"ב ובריטניה. ממדי ההשמנה הנרחבים הפכו אותה לאחת התופעות המדאיגות ביותר את הגופים העוסקים בבריאות הציבור.

ד"ר סימונס
ד"ר סימונס היה רופא קונבנציונאלי בריטי שעבד באיטליה בשנות ה- 50-70 שחקר אודות המנגנונים הפיזיולוגיים והגורמים השונים להשמנת יתר ועודף משקל. בבסיס הפתרון אותו מציע ד"ר סימונס עומדת פריצת הדרך מדעית ששפכה אור על מבנה הגוף והתנהלותו בכל הקשור לאגירת ופירוק שומנים מהרקמות.

התגלית המהפכנית
ד"ר סימונס גילה כי השמנה הינה תופעה פיזיולוגית. אנו מגדלים בגופינו 3 סוגים של שומנים, באם נרצה לרדת במשקל בצורה נכונה, מהירה ויעילה נהיה זקוקים למצוא את המפתח להגיע למאגר השומן המיותר שאי אפשר לפרקו במצבים רגילים.

רקמה מיבנית: תפקידה לרפד ולהגן על איברים (איברים פנימיים, ריפוד העקב למשל בלעדיו לא נוכל לללכת ועוד)

מאגר שומן המוגדר כמאגר עובר ושב, ממנו די קל להיפטר, המדע כיום קורא למאגר זה "שומן חום" והוא מאגר שומן הגמין להפיכה לאנרגיה ברגע שיש מחסור באנרגיה זמינה לגוף.

המאגר הבעייתי והמעניין מכולם שפריצת הדרך של המחקר של ד"ר סימונס עוסקת בעיקר בו והבנת דרכי ההתמודדות בפירוקו, מאגר שומן זה – אותו המדענים מכנים היום בשם: "שומן לבן" נוצר על מנת להתמודד עם הצפה של הגוף בכמויות גדולות מדי של סוכרים ושומנים – דבר האופייני מאוד בתזונה המודרנית ולא היה אופייני לתזונה הקדמונית, מזון שהוא דחוס קלורית, נספג בקלות ואף מהר מדי מבלי שהגוף משקיע מאמץ רב בפירוקו דבר הגורם להצפה פתאומית ומסוכנת של רמות סוכר היכולות לפגוע בגוף. כדי להתמודד עם התופעה הזאת הגוף מפנה את העודפים למאגר שומן שקולט את העודפים ומונע את הצפתנו. השומן הזה נאגר לרוב באיזורים מוגדרים כגון: ישבן, ירכיים, בטן, חזה … הבעיה היא כי מאגר שומן זה אינו נגיש, אי אפשר להגיע אליו, ד"ר סימונס מצע כי הדרך היחידה לפרק מאגר זה הינה במצב פיזיולוגי אחד: הריון!

הריון – המצב היחיד בו ניתן לפרק את השומן המזיק
בזמן הריון גוף האשה מייצר הורמון הנקרא HCG שתפקידו לספק את כל צרכי העובר והוא עושה זאת דרך פירוק מאגר השומן השלישי. הבנה זו הינה המפתח בדרך אל הרזיה בטוחה וארוכת טווח.
בהריון השילייה של העובר מייצרת כמויות אדירות של הורמון ההריון, הורמון ה-HCG, תפקיד ההורמון לשמר ולדאוג להצלחת ההיריון, לשמור על העובר ולספק לו את כל הצרכים התזונתיים גם אם האם מקיאה בכל ההריון, זאת ע"י פירוק מאגר השומנים השלישי, הבעייתי, המתפרק רק בהריון ומספק לעובר את כל הצרכים לתזונתיים והאנרגטיים.

סימונס הקדיש למחקר שלו עשרות שנים ועבד עם אלפי מטופלים, הוא מצא כי הזרקת ההורמון על בסיס יומי לאנשים עם עודף משקל קיצוני בתוספת תזונה קלורית דלה שנועדה רק להשלמת הצרכים של הגוף לאחר שהשומנים מהמאגרים הבעייתיים משתחררים, מספקת ירידה מרשימה ומהירה במשקל מבלי מאמץ רב, תוך כדי איבוד מאגרי השומן הבעייתיים בעיקר בבטן, חזה, ישבן והירכיים, זאת מבלי לאבד את רקמות השומן הנחוצות ומבלי לפגוע או לגרום לפירוק מסת שריר! תהליך שלא פגע במיצוק הפנים למשל ואף גרם לניוד שומנים ולקבלת פרופורציות טובות יותר במבנה הגוף! אחוזי ההצלחה היו מדהימים ממש נושקים ל-100%. תוך כדי המחקר ושנים של ניסיון, גובש גם תפריט תזונתי שהוכח כיעיל וקל ליישום.

מוצר טבעי, יעיל, וקל לשימוש
התפתחות הקידמה והמדע, מאפשרים היום לדלג על הצורך בביקור אצל הרופא על בסיס יומי ואת התענוג המפוקפק בהזרקת הורמון על בסיס יומיומי ( על אף שאינו מסוכן כלל וכלל ). כיום ניתן להשיג מוצר טבעי לחלוטין בשם: Pro Diet המבוסס צמחי מרפא ומדמה בצורה הומאופתית את פעילות אותו הורמון בצורה מדוייקת וכמובן בטוחה, קלה ומוצלחת.

ייחודיות המוצר והשיטה שבנינו
שיטה המותאמת לימינו, מוצר שמוכיח יעילות אבסולוטית, שיטה שנבדקה על ידי מטפלים ורופאים מובילים, תכנית קלה לביצוע, עשרות מטופלים ובני משפחה נפעמים, אלה הינם חלק מהמהפכה של ממש בתחום שמתרחשת לנגד עיננו .
המוצר Pro Diet Plus נבדק על ידי מטפלים מהמומחים והמנוסים בשוק הישראלי כדוגמת, כמו כן השיטה עברה עידכון מדעי והתאמה לידע שהצטבר היום ולא היה ידוע בעבר הודות התזונה ומרכיבי המזונות.

ד"ר ראול רודריגז M.D . רופא, מבכירי וותיקי המטפלים ברפואה הסינית והנטורופתית בישראל. ממייסדי מכללת "מדיסין", מבעלי "זן צמחים", מטפל בקליניקה פעילה. משנת 1985, קליניקה שמאות מטופלים בכל חודש עוברים בה.

בועז שוורץ N.D . נטורופת ותזונאי הוליסטי ותיק, בעל התמחות ברפואה אורט ומולקולארית( תיקון תאי ברמת המיקרו אלמנטים התזונתיים ). מצטיין בהכרה יסודית של השוק הישראלי בתחום תוספי התזונה, בעל קליניקה משנת 1997 לרפואה טבעית.

כל מה שמוצע בתכנית הדיאטה של Pro Diet Plus נבדק והוכח כיעיל קלינית לאחר בדיקה על עשרות רבות של לקוחותינו שטופלו בתקופה האחרונה. השיטה אותה בנינו פחות קיצונית מן השיטה המקורית , בנויה על 5 שלבים המקנים ללקוח את כל הכלים לרדת במשקל, אך לא פחות חשוב לשמור אליו לאורך זמן ובכלל. כמובן תוך ניצול הידע הרב שהצטבר מאז סיום מחקרו של ד"ר סימונס בשנות ה-60 ועד היום.

שיטת דיאטה טבעית, בטוחה ויעילה שיטה המותאמת לימינו, מוצר שמוכיח יעילות אבסולוטית, שיטה שנבדקה על ידי מטפלים ורופאים מובילים, תכנית קלה לביצוע, עשרות מטופלים ובני משפחה נפעמים, אלה הינם חלק מהמהפכה של ממש בתחום שמתרחשת לנגד עיננו.
שיטת ההרזייב טבעית לחלוטין, מבוססת צמחי מרפא ללא הורמונים או חומרים כימיים כלשהם. בטוחה לחלוטין ללא שום סכנה באם עוקבים אחרי ההוראות בצורה מדויקת. קלה ליישום בכל מקום, בבית, במשרד ואף בטיול. עברה התאמה ע"י מומחים בתחומם אחוזי הצלחה אבסולוטיים מתאימה לנשים, גברים ואך לילדים הסובלים מעודף משקל אינה מצריכה פעילות ספורטיבית מביאה לשינויים בגורמי סיכון הקשורים להשמנה: רמות סוכר, שומנים, תפקודי כבד, כולסטרול, תפקודי לב וכלי דם, בעיות מפרקים ועוד מלווה בספרות עזר המסבירה צעד אחר צעד בצורה ברורה ומובנת שיטת Pro Diet מאפשרת ייעוץ מקצועי של מומחית ברפואה סינית וטבעית שעברה הכשרה ע"י ד"ר רודריגז, בעלת ניסיון רב בתחום זה. מלווה בירידה מרשימה ומהירה במשקל ונותנת את כל הכלים לשמירה על משקל תקין לאורך שנים. מהווה מהפיכה אמיתית בתחום הדיאטה.

התוצאות עשויות להשתנות בין אדם לאדם

תכולה ורכיבים

ערכת הדיאטה מגיעה עם
-טבליות כלורלה (מזון על האמור לספק לגוף את כל הויטמינים והמינרלים שהוא צריך לתקופת הדיאטה)
-קרם פנים/ גוף ללא שומן
-5 חוברות הסברים, מעקב ומתכונים
-סרט מדידה
-תרסיס דיאטה (50 מ"ל)
-ליווי טלפוני של צוות המרפאה

רוצה להגיע למרכז ולהיוולד מחדש? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat