Post Slim Diet ערכת פוסט סלים

"פוסט סלים" הערכה שתעזור לכם לשמר את הצלחת הדיאטה אותה עברתם בהצלחה המתאימה לכל גיל.

מחיר: 499₪ 449 ₪

תיאור המוצר

"פוסט סלים" הערכה שתעזור לכם לשמר את הצלחת הדיאטה אותה עברתם בהצלחה, גם תעזור להמשיך במתינות לרדת במשקל וחשוב מכך תעזור לכם להיכנס למסלול ברור ומלמד שיעזור לכם לסגל הרגלי אכילה חדשים – ללא מאמץ, תעזור לכם לחטב את גופכם, תלמד אתכם לאכול נכון, לצרוך פעילות ספורטיבית המתאימה לכל גיל.

בשנת 2012 הובלנו את מהפיכת הדיאטה בישראל, דיאטת ה"פרו דיאט" של ד"ר רודריגז עשתה מהפיכה אמיתית בחייהם של אלפי אנשים. מעבר לירידה במשקל, חוו הלקוחות נרמול ברמות לחץ הדם, סוכרת ורמות שומנים בדם.
אלו שלמדו והבינו את השינוי שעברו ודרך החייים החדשה אותה הצענו לאורך זמן, שמרו על השינוי וחוו מהפיכה בריאותית של ממש.

יחד עם זאת, לא מעט אנשים שעברו את החוויה בהצלחה רבה, לא היבנו ולא הקפידו לשמור על השיגי הדיאטה המוצלחת אותה עברו וחזרו להרגלי האכילה הקודמים, מה שהביא כמובן לעליה מחודשת במשקל.

לשם כך לאחר בדיקות רבות, הוצאנו את ערכת: "פוסט סלים" הערכה שתעזור לכם לשמר את הצלחת הדיאטה אותה עברתם בהצלחה, גם תעזור להמשיך במתינות לרדת במשקל וחשוב מכך תעזור לכם להיכנס למסלול ברור ומלמד שיעזור לכם לסגל הרגלי אכילה חדשים – ללא מאמץ, תעזור לכם לחטב את גופכם, תלמד אתכם לאכול נכון, לצרוך פעילות ספורטיבית המתאימה לכל גיל.

הסיסמה שלנו היא:
הרזייה — שמירה — הצלחה.

זאת אמונתינו בדרך להצלחה מוחלטת בשינוי אורח החיים לחיים בריאים ומאוזנים, להרחקת מחלות ותרופות מיותרות מחיינו. לשיפור משמעותי באיכות חיינו.

5 העקרונות המרכזיים בשיטת ד"ר רודריגז לשמירת המשקל , כולם יביאו בסוף לשאיפה המרכזית ולעקרון החשוב מכולם והוא: לחשוב ולהתנהג כאיש רזה.
– הגברת המטבוליזם
– איזון תחושת הרעב
– הפחתת השומן הביטני
– אימוץ תזונה והרגלי אכילה נכונים
– הגברת הפעילות הגופנית

הערכה מכילה 2 תוספי תזונה המלווים בחוברת המספקת את כל המידע על תוכנית הדיאטה , התזונה, פעילות ספורטיבית, תרגילי חיטוב וכל הנדרש בכדי לשמור על המשקל לאורך זמן ובהצלחה.

1. SVETOL PLUS: מכיל מיצוי פטנטי של פולי קפה ירוק האחראים למניעת פירוק הפחממות והפיכתם לאנרגיה, ע"י כך הגוף ה"רעב" עובר לצריכת אנרגיה חליפית ולמעשה מתחיל למוסס רקמות שומן ולהופכם לאנרגיה זמינה( מתועד במחקרים ).בתוספת של חומות אמינו: ל-קרניטין ו: ל- טאורין האחראים לניוד שומנים ולחיטוב הגוף, יחד עם ויטמין B6 – ויטמין החיוני למטבוליזם תקין של פחמימות ולהפיכת החומצה האמינית טריפטופן לסרוטונין, דבר שמביא לרוגע בתחושת הרעב והתשוקה למתוקים.

2. הסלימר SLIMMER הינו מוצר משלים לדיאטה המצליחה שתשאיר אתכם רזים לאורך זמן. המוצר מסייע בהפחתת תחושת הרעב בצורה משמעותית ביותר, הקטנת התשוקה למזונות ריקים. כאשר נוטלים את הקונג'אק בצורתו הטהורה, הגלוקומנן סופח מים הופך לג'ל המסתובב בקיבה וגורם לתחושת שובע אמיתית לאורך שעות ארוכות . קונג'אק מכיל סיבים דיאטטיים מסיסים, משמש לניקוי המעיים, מוריד לחץ דם, מפחית את רמת הכולסטרול והסוכר בגוף וגם מסייע בגמילה ממתוקים ומג׍ וטן ומג'אנק פוד בכלל ת מתוקים והמשיכה למזונות ריקים מערכים תזונתיים חשובים.

3. חוברת ליווי המסבירה אודות התהליך, נותנת דוגמאות לתפריטים לשימור והרזייה, תרגילי כושר מחטבים ומסבירה על 5 העקרונות שיובילו לבסוך לאדם מאוזן החושב ומתנהג כרזה!!!

התוצאות עשויות להשתנות בין אדם לאדם

רוצה להגיע למרכז ולהיוולד מחדש? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat