רוצה להתנסות בשיטת הדיאטה המהפכנית? לחץ כאן!

דיאטת פרו דיאט

דיאטת פרו דיאט

על הטיפול

דיאטת ProDiet הינה שיטה חדשנית, בדוקה ומוכחת קלינית על ידי מגוון אנשי מקצוע ועשרות מטופלים, המהווה פריצת דרך בתחום ההרזיה מביאה תוצאות מהירות ללא רעב מיוחד. מדובר בשיטה טבעית, בטוחה ויעילה לירידה במשקל והיא מעניקה את הכלים המתאימים לשמירה על המשקל לאורך זמן. הדיאטה מורידה מאגרי שומן בגוף ואינה פוגעת בשומן התת – עורי וברקמת השריר, ומבוססת על תפריט תזונה מובנה, בשילוב ערכת תוספים ייחודיית המקנה תחושת שובע ומפרקת את השומנים בגוף.

דיאטת ProDiet – התהליך:

ד"ר סימונס אשר חקר את נושא סוגי מצבורי השומן בגוף, במשך עשרות שנים, מצא כי הזרקת ההורמון Hcg על בסיס יומי לאנשים בעלי עודף משקל קיצוני, בתוספת תזונה דלת קלוריות להשלמת הצרכים של הגוף, מאפשרת ירידה מהירה במשקל ללא מאמץ רב.
הירידה ממוקדת במאגרי השומן הבעייתיים, כלומר באזור הבטן, החזה, הישבן והירכיים, מבלי לאבד את רקמות השומן הנחוצות או לפגוע במסת השריר.
ProDiet הינה התמצית הצמחית היחידה המדמה את פעילות ההורמון Hcg ומאפשרת את הנגישות לאותה רקמה ואת פירוק השומנים.
דיאטת פרו דיאט מטפלת במאגרי השומן המיותרים ללא פגיעה בשומן התת עורי או ברקמת השריר. היא מבוססת על תפריט דל קלוריות מוקפד בשילוב תוסף ייחודי האחראי על פירוק מאגרי השומן בגוף ומקנה תחושת שובע למרות התפריט המצומצם.
התוסף הינו תמצית המחקה את פעולת ההורמון HCG הקיים בגופן של נשים הרות ואחראי על פירוק מאגרי השומן לטובת הזנת העובר. בנוסף כלולות בתפריט היומי טבליות כלורלה המכילות את כל המרכיבים הדרושים לפעולה תקינה של הגוף ומהוות השלמה למזון שבתפריט.

צפו בסרטון וגלו עוד על השיטה הייחודית!

למה כדאי לכם לנסות את שיטת ה- ProDiet?

שיפור כולל

משפרת את מצב הבריאות הכללי: סוכר, שומנים, תפקודי כבד, כולסטרול וכו׳.

תוצאות לטווח ארוך

מאפשרת שמירת משקל תקין לאורך זמן בזכות קבלת כל הכלים הדרושים.

הכל טבעי

טבעית, עשויה צמחי מרפא ללא שימוש בהורמונים או בחומרים כימיים.

מתאימה לכל מצב

מותאמת לכל אורך חיים בכל מקום - בבית, במשרד או בטיול.

קלה לביצוע

קלה ליישום - מבוססת על תפריט תזונתי פשוט להכנה.

תוצאות מוכחות

אחוזי הצלחה גבוהים על פי התוצאות בשטח.

לא מחייבת פעילות

הירידה במשקל אינה מחייבת או תלויה בפעילות גופנית.

ליווי אישי

מתבצעת בליווי צמוד ומקצועי וספרות הדרכה להצלחת התהליך.

על הבעיה ותסמיניה

השמנה ועודף משקל הם המגיפה של עידן השפע, איתה מתמודדים רבים. לעיתים קרובות בחוסר הצלחה מתסכל, הן לרדת במשקל והן לשמר את ההישגים לאורך שנים. המלחמה הנואשת בק"ג העודפים נעשית האמצעות דיאטות המתפרסמות חדשות לבקרים, אך במרבית המקרים, לאחר הורדה של מס' ק"ג נכנסים לשאננות או מתייאשים, ואז כל הק"ג שנשרו חוזרים עם כמה ק"ג נוספים. את מעגל האימה הזה אמורה לשבור הדיאטה המהפכנית של מרכז Wellness – דיאטת הפרו דיאט שמציעה שיטה בטוחה ויעילה להפחתה במשקל ולשמירה על התוצאות לטווח ארוך.

קראו עוד על אופן ההתמודדות עם עודפי עור לאחר ירידה במשקל

מוצרים מתאימים לטיפול

רוצה להתנסות בשיטת הדיאטה המהפכנית? פנה עכשיו!

WhatsApp chat