סובל מצלצולים באוזניים ומחפש טיפול טבעי? לחץ כאן!

טיפול בטינטון

מוטרדים מהצלצולים באוזניים? עכשיו יש פתרון!

טיניטוס או בעברית טינטון, היא תופעה מאוד מעיקה ובלתי נעימה המלווה בתחושת צפצופים, זמזומים, צלילים ורעשים שונים ומתמשכים, הנשמעים באופן פנימי ללא כל גורם חיצוני.

על הבעיה

הטנטון היא תופעה הפוגעת באיכות החיים ואף בתפקוד היומיומי התקין של הסובלים ממנה. כראייה למידת הפגיעה של התופעה בתפקוד, ניתן לציין כי בעיית הטנטון מוכרת כ 10% נכות באופן רשמי על ידי הרשויות.

מחלות אוזן כגון מנייר, בעיות במפרק הלסת, גידול באזור, לקות או ירידה בשמיעה כתוצאה מחשיפה לרעש ממושך (למשל עבודה במפעל רועש/מכונות וכו'),לחץ דם או סוכרת, כמו גם תגובה לנטילת תרופות שונות כגון אספירין או סטרואידים, אשר עלולים להוות טריגר לתופעה. גורם אחרון ולא כל כך חביב ועם זאת שכיח ביותר הוא הגורם הרגשי-מתח, חרדה ודיכאון.

ברפואה הסינית מתייחסים למספר גורמים כאשר העיקרי שבהם הוא האספקט הרגשי והמתח המצטבר, הגורם או מחמיר טיניטוס קיים. הרפואה הסינית גורסת כי תסכול או כעס מתמשך, דאגת יתר, עצב או חרדה מתמשכים עלולים ליצור "אש" העולה כלפי הראש וההתבטאות עלולה להיות צפצופים. גורם נוסף הנו תזונה שומנית/ מטוגנת או קרה מדי עלולה לייצר ליחה "החוסמת" את זרימת האנרגיה. כמו כן יש לציין כי עבודת יתר ופעילות מינית מוגברת המחלישה את אנרגית הכליות, אשר "שולטות" באוזניים.

ישנם מספר סוגי טנטון: הולם וחזק או עמום וקבוע. ישנם כאלה המופיעים בצורה הדרגתית ואחרים- בצורה פתאומית. לפעמים הרעשים נשמעים כמו צפצוף מתמשך ולעיתים כמו "רעש הגלים". הרעשים מלווים את החולה במהלך כל היום ומתגברים לרוב בסביבה שקטה (כגון בלילה) או ע"י טריגר רגשי כלשהו .
תופעה זו פוגעת באיכות החיים של הסובל ממנה ברמות שונות עד לכדי חוסר יכולת לתפקד.

 

תסמיני הבעיה

לרפואה הקונבנציונאלית אין כיום טיפול אפקטיבי בתופעת הטנטון. מקרים רבים של טנטון הם תוצר של סטרס מתמשך, חרדה או דיכאון ולכך קיים טיפול אפקטיבי ביותר בעזרת דיקור סיני, צמחי מרפא, שינוי תזונתי ותוספי תזונה, לצד הנחיות נוספות לאורח חיים בריא יותר.

בעיות מטופלות

הטיפול הטבעי בטנטון, מסייע במניעה וריפוי של מגוון בעיות ומחלות:

  • הפגת הרעשים והצלצולים באוזניים
  • הפחתת מתח וסטרס
  • תשישות ועייפות
  • שיפור האיזון הכללי של הגוף והנפש

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על הטינטון ודרכי הטיפול והמניעה הטבעיות והאפקטיביות בו, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית סובלים מטינטון? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון *9910 לתיאום מועד לטיפול.

יתרונות הטיפול

לטיפול הטבעי בטנטון יתרונות משמעותיים ומגוונים:

  • בראש ובראשונה, יתרונו העיקרי של הטיפול הטבעי בטנטון טמון ביעילותו. מדובר במצב שלא קיים עבורו טיפול קונבנציונאלי אפקטיבי, ואילו הטיפולים הטבעיים עשויים לסייע ואף להעלים את הבעיה.
  • צמחי המרפא ותוספי התזונה הנם טבעיים לחלוטין ונטולי תופעות לוואי.
  • הטיפול תומך באימוץ הרגלי תזונה וחיים בריאים יותר, ומטפל לא רק במחלה אלא גם בחולשה, המתח וחוסר האיזון שקדמו לה.
  • הטיפול מסייע לאזן את הגוף כולו, עובד עמו (ולא נגדו), ולכן גם תורם לחיוניות ולהעלאת רמת האנרגיה הכללית.
  • לימוד של דרכי התרגעות והרפיה מקנים למטופל כלי ריפוי עצמי רב עוצמה.
סובל מצלצולים באוזניים ומחפש טיפול טבעי? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat