סובלת מדיכאון אחרי לידה ומחפשת טיפול? לחץ כאן!

דיכאון לאחר לידה

הגיעי למרכז לייעוץ וגלי שאת לבד!

הימים או החודשים שלאחר הלידה נתפסים כפרק זמן רגיש היות והאישה שהזינה במשך 9 חודשים את עוברה איבדה הרבה מחומרי ההזנה שלה. במקרים רבים, נתקפת האישה דיכאון או חרדה לאחר הלידה ואינה יודעת כי המקור לכך הוא חסרים בערכים תזונתיים חשובים שנגרמו לה לאחר הלידה, ובגלל חודשי ההיריון. הרפואה הטבעית מציעה פתרונות טבעיים לשיקום ואיזון מערכות הגוף נפש לנשים אחרי לידה, ולתחושת שיפור מידית משמעותית.

על הבעיה

לאחר שנים של התעלמות, החלו להתייחס לתופעת הדיכאון שלאחר לידה ביתר שאת באחרונה. התסמונת תוקפת אחת מתוך 8 נשים יולדות, ומאופיין בתחושות ייאוש קשות והאשמה עצמית שמטיחה האישה בעצמה, היות והיא לא מסוגלת לטפל בבנה. התופעה יכולה להופיע בסמוך ללידה או פרק זמן של כמה חודשים לאחריה, ומלווה בתסמינים כמו עייפות ודיכאון שמתישים אותה ומקשים עליה לתפקד ביומיום. הגורמים השכיחים הם צניחה ברמות האסטרוגן והפרוגסטרון שיוצרים חוסר איזון הורמונאלי.

התסמינים של דיכאון לאחר לידה הם תחושות של תסכול, כעס, עצב וייאוש שמפגינות הנשים היולדות, היות ואינן מסוגלות לטפל בילדיהן או מפחדות לעשות זאת. במקרים רבים הנשים נוטות לעצבנות רבה, התקפי זעם, רתיעה מהתינוק ומכאוב נפשי קשה מנשוא לצד תסמינים כמו: שינויים בתאבון, דופק לב מהיר, כאבי ראש, חוסר החלטיות, חרדה בלתי מוסברת, הסתגרות, מרמור, ביטחון עצמי נמוך ועוד.

הרפואה הקונבנציונלית אינה תמיד יודעת לזהות דיכאון אחרי לידה, ולא בהכרח עורכת בדיקות דם מקיפות שמטרתן להבין האם חסרים בגוף האישה ערכים תזונתיים ו/או ויטמינים שיוצרים בה את הקושי הנפשי והפיזי לתפקד. אדרבא, לעתים הרופאים רושמים לנשים תרופות פסיכיאטריות על אף שהן אינן זקוקות להן, ובכך מחדירים לגופן תופעות לוואי זרות נוספות.

אנו מזמינים אתכם לשמוע עוד על דרכי הטיפול והמניעה הטבעיות והאפקטיביות בה, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון *9910 לתיאום מועד לטיפול.

מחקרים ומידע העשרה

ריכזנו לפניכם מקבץ עדויות מהתקשורת או המחקר המצביעות על היכולת הרבה של הרפואה הטבעית להתמודד ולהחלים נשים מתסמונת הדיכאון שלאחר לידה, ומדוע חשוב לעשות זאת:

  • דיכאון לאחר לידה, ayahod
  • דיכאון אחרי לידה: איך מאבחנים ומטפלים בזמן?, 18.05.11, ynet
  • דיכאון אחרי לידה, Nei Jing
סובלת מדיכאון אחרי לידה ומחפשת טיפול? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat