סובל מפסוריאזיס וזקוק לטיפול טבעי? לחץ כאן!

טיפול בפסוריאזיס

מזמינים אתכם לייעוץ מקצועי במרכז - אתם לא לבד!

פסוריאזיס, הנה מחלת עור המכונה בעברית ׳סחפת׳. הפסוריאזיס היא מחלה כרונית אוטואימונית, שבה תאי העור (האפידרמיס), מתחלקים בקצב מוגבר יתר על המידה, ועד פי 1000 מהקצב הטבעי אצל אדם בריא.

על הבעיה

שכיחות פסוריאזיס נעה בין 1% ל-3% בקרב האוכלוסייה, ופוקדת נשים וגברים כאחד. מחקרים שנערכו בעולם מראים כי אנשים ממוצא אירופאי חשופים יותר להופעת פסוריאזיס ועוד נתון מעניין שעלה במחקר זה מראה, כי שעורי הופעת פסוריאזיס בתושבים של איי פארו עולה על השיעור בכלל אוכלוסיית העולם, ועומד על 2.5%. לפחות 15% מחולי פסוריאזיס סובלים גם ממחלת פרקים נלווית. הספרות הקלינית מצביעה על כך שמחלת פסוריאזיס פורצת בעיקר בשתי תקופות עיקריות בחיים: או בין הגילאים 20 עד 30, או בגילאים 50 עד 60. אך אם המחלה מופיעה בגילאים צעירים, קרי: מתחת לגיל 15, מדובר על פי רוב בביטוי הקשה ביותר של המחלה.

מחלת הפסוריאזיס לובשת צורות שונות ועוצמות שונות: לעתים תוקפת המחלה רק אזורים מסוימים כגון: רגליים, כפות ידיים, בית שחי, ציפורניים ומפשעה, וכן ניתן לראות מעין תפרחת על גבי העור, שאחד המאפיינים שלה הוא הסימטריות. לרוב מדובר בתופעות קלות יחסית, הגורמות לגירוי ולגירוד באזורים הנגועים, אך במקרים קיצוניים שטחי עור רבים הופכים אדומים והגרד חמור.

הרפואה הקונבנציונאלית רושמת תרופות כגון ניאוטיגסון ומטוטרקסט, וכן מיני תכשירים והזרקות של חומרים ביולוגיים, שלהם תופעות לוואי לא מעטות.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על מחלת הפסוריאזיס ועל דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. סובלים מפסוריאזיס? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון *9910 לתיאום מועד לטיפול.

יתרונות הטיפול

הטיפול הטבעי בפסוריאזיס זוכה לתהודה רבה היות והוא ניחן בכמה יתרונות בולטים:

  • הטיפול מסייע להביא לניהול אורח חיים נכון שמפחית לחץ ומתח.
  • הטיפול אינו משלב חומרים כימיים, תרופות או סטרואידים שמזהמים את הגוף ועשויים להוביל למחלות נוספות.
  • מאפשר שיפור משמעותי בנראות העור, חוזקו וחוסנו.
  • הטיפול מותאם לכל חולה באופן אישי, על בסיס התסמינים שלו, התזונה שהוא צורך ומצבו הנפשי והפיזי.
סובל מפסוריאזיס וזקוק לטיפול טבעי? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat