סובל מהפרעות שינה וזקוק לייעוץ בנושא? לחץ כאן!

טיפול בהפרעות שינה

לא מצליחים לישון? נמצא עבורכם פתרון!

לא מצליחים להירדם בלילה? נדודי שינה אינסומניה הם אחת התופעות השכיחות כיום. נדודי שינה באים לידי ביטוי בקושי להירדם, ביקיצות תכופות במהלך הלילה והתעוררות מוקדם בבוקר ללא סיבה, שגומרים לשינה באיכות ירודה שאינה מאפשרת מנוחה. נדודי שינה יכולים להימשך לתקופה קצרה או באופן כרוני וממושך.

על הבעיה

הגורמים להפרעות שינה כוללים פעילות יתר של בלוטת התריס, מחלת כליות, אסטמה, הפרעות נשימה, נרקולפסיה, פרקינסון, מתח, אי ספיקה של הלב, מתח, כעס ותסכול. בנוסף, ישנם גורמים התנהגותיים כמו: שתית קפאין בכמות מופרזת, צריכת אלכוהול, עישון סיגריות ואף אכילה מרובה לפני השינה, שינוי בהרגלי ההירדמות ותנומה עודפת במהלך היום, תזונה חריפה או מטוגנת שיוצרת עודף של חום במערכת העיכול ועוד.

הרפואה הקונבנציונאלית מטפלת בהפרעות שינה באמצעות תרופות מרדימות או נוגדות חרדה. תרופות אלו ממכרות ויכולות לגרום לתופעות לוואי כגון: ישנוניות במהלך היום, חוסר ריכוז וירידה בזיכרון, בעוד שבשימוש ארוך טווח, השפעתן יורדת ויש צורך להגדיל את המינון של התרופות.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על הפרעות השינה ודרכי הטיפול והמניעה הטבעיות והאפקטיביות בהן, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. סובלים מהפרעות שינה? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון *9910 לתיאום מועד לטיפול.

סובל מהפרעות שינה וזקוק לייעוץ בנושא? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat