רוצה למנוע זיהום במערכת העיכול? לחץ כאן!

זיהום במערכת העיכול

גלו את שיטות הניקוי הפנימי הטבעיות שלנו במרכז והילחמו בזיהום!

זיהומים במערכת העיכול יכולים להיגרם כתוצאה מאכילה מוגזמת, איכות המזון או מתגובה לא טובה של הגוף למזונות מסוימים. הטיפול הקונבנציונלי בבעיות עיכול, בעזרת אנטיביוטיקה, קוטל את החיידקים הגורמים לבעיה, אך מחליש את מערכת העיכול.

על הבעיה

זיהומים במערכת העיכול הנם שכיחים למדי, ויכולים לגרום סבל רב. בין הגורמים הנפוצים לזיהומים במערכת העיכול ניתן למנות חיידקים, נגיפים, תולעים וטפילים שונים, לרבות פטריית הקנדידה, חיידק ההליקובקטר פילורי, בלסטוציסטים, אמבות, ג'יארדיה למבליה וקריפטוספורידים. שכיחות הזיהומים עצומה: חיידק ההליקובטר פילורי נמצא ברמה פתולוגית אצל כ-70% מהאוכלוסיה, התפשטות הקנדידה מגיעה למימדי מגיפה בגלל שימוש מסיבי באנטיביוטיקה ובסטרואידים, ואילו הבלסטוציסטים  פוגעים בכ40% מהאוכלוסין. 

תסמינים אופייניים

הסימפטומים העיקריים לזיהומים במערכת העיכול הנם: ריפלוקס, צרבות, כאבי בטן, ליחה קשה, שלשול, עצירות, גזים, חולשה כללית ופריחות בעור. אם חשים באחד או בכמה מתסמינים אלה יש לפנות לבדיקות מקיפות.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על זיהומים במערכת העיכול, ועל דרכי הטיפול והמניעה, הטבעיות והאפקטיביות, שניתנות על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים במרכז וולנס לרפואה טבעית. אובחן אצלכם זיהום במערכת העיכול? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון *9910 לתיאום מועד לטיפול.

רוצה למנוע זיהום במערכת העיכול? פנה עכשיו!

Translate »
WhatsApp chat